Urządzenia AGD

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kuchenki

Kuchenki

Produkty od 21 do 23 z 23

Kuchenka mikrofalowa 29Z012 INOX

 Kuchenka mikrofalowa 29Z012 INOX

Opis Techniczny: Kod Producenta 29Z012 Sprzęt do zabudowy Nie Pojemność 23 l Grill Tak Termo-obieg Nie Talerz obrotowy Tak Średnica talerza 270 mm Programator Elektroniczny Regulacja mocy Tak Wyświetlacz czasu rzeczywistego (Zegar) Tak Zestaw automatycznych programów 8 automatycznych programów gotowania, funkcje podgrzewania i rozmrażania czasowego i wagowego, 2 programy gotowania kombinowanego, ekspresowe gotowanie. Funkcja COMBI Mikrofale + Grill Funkcja rozmrażania Tak Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy Tak Blokada przed dziećmi Tak Moc mikrofal 800 W Moc grilla 1000 W Moc całkowita 2250 W Zasilanie AC 220-240 V Kolor Srebrny Wykończenie powierzchni zewnętrznych INOX Szerokość obudo więcej »
Dodano: 2012-03-13
ZelmerCena: 429 zł

Kierunek otwierania drzwi:w lewo
Sterowanie:elektroniczne
Funkcje:grill

Przewód gazowy do kuchenek

 Przewód gazowy do kuchenek

Przewód jest wykonany z wysokoplastycznej stali nierdzewnej uformowanej jako przewód falisty o równolegle wykonanych przetłoczeniach. Drugą warstwę stanowi precyzyjny oplot wykonany ze stali nierdzewnej. Trzecia warstwa zrobiona jest z żółtego i przezroczystego tworzywa sztucznego, które chroni przewód przed czynnikami zewnętrznymi. Na zakończeniach znajdują się dwie nakrętki obrotowe 1/2 . więcej »
Dodano: 2012-01-13
Profitor

Długość:1000 mm

kuchnia węglowa na nóżkach

 kuchnia węglowa na nóżkach

Wykorzystywane do gotowania na szerokim blacie wykonanym z żeliwa, do pieczenia w specjalnie do tego celu przeznaczonym piekarniku. Kuchnie mogą być wyposażone w specjalny wkład grzewczy ( wężownicę), dzięki czemu oprócz funkcji gotowania i pieczenia , możemy wykorzystać ciepło z kuchni do podgrzania wody w tzw. bojlerze. więcej »
Dodano: 2011-04-23
hydro-vacuumCena: 1180 zł

Kuchenki

Jednym najbardziej potrzebnych w kuchni sprzętów jest oczywiście kuchenka. Zanim zdecydujemy się na jej zakup, powinniśmy zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami. Jedną z nich jest chociażby wybór zasilania, a więc czy ma być to najpopularniejsza obecnie kuchnia gazowa, a może elektryczna czy ich połączenie. Ważne są oczywiście także jej wygląd i wymiary, ale wcześniej powinniśmy zwrócić uwagę również na ilość jej funkcji oraz dopasować je do naszych potrzeb i umiejętności kulinarnych.