Urządzenia AGD

Jesteś tutaj: » Strona główna » kuchenki gazowe

kuchenki gazowe

Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym i półką 6 palników H225899

 Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym i półką 6 palników H225899

Kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem konwekcyjnym Profesjonalna kuchenka gazowa marki Hendi z serii Kitchen Line. Urządzenie wyposażone jest w 6 palników i piec konwekcyjny. Obok piekarnika umieszczono praktyczna półkę na akcesoria kuchenne i garnki. Blat kuchni wykonany został ze stali nierdzewnej AISI 304, natomiast obudowa ze stali AISI 430. Kuchenka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie stoi na 4 regulowanych nóżkach, dzięki czemu można je łatwo wypoziomować. Kuchenka wyposażona została w trwałe żeliwne ruszty. Kuchenka została fabrycznie przystosowana do zasilania gazem ziemnym. Kuchnia posiada 6 palników: 3x3,5 kW oraz 3x6 kW. Urządzenie wyposażone zostało w iskrownik elektryczny oraz zawór termopary. Piekarnik wykonany został w całości ze stali nierdzewnej. Termostat pozwala na ustalenie temperatury (50 - 270°C). Timer pozwala na ustalenie czasu pracy elementów grzejnych do 120 min lub na pracę w trybie manualnym. Duża komora 640x370x350 mm posiada 4 pary prowadnic (co 75mm). W zestawie znajduje się ruszt GN1/1 Obok piekarnika znajduje się praktyczna półka na garnki lub inne akcesoria kuchenne. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem konwekcyjnym Nr katalogowy: H225899 Zasilanie palników: gaz ziemny Przyłącze gazu: ½” Moc palników: 28,5 kW Zasilanie piekarnika: 230 V Moc piekarnika: 3 kW Wymiary urządzenia (DxSxW): 1200x700x900 mm Waga urządzenia: 105 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje… więcej »
Dodano: 2016-10-26
HENDICena: 7500 zł

Kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem konwekcyjnym 4 palniki H225882

 Kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem konwekcyjnym 4 palniki H225882

Kuchnia gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem konwekcyjnym Profesjonalna kuchenka gazowa marki Hendi z serii Kitchen Line. Urządzenie wyposażone jest w 4 palniki i piec konwekcyjny. Kuchenka sprawdzi się idealnie w mniejszych kuchniach. Blat kuchni wykonany został ze stali nierdzewnej AISI 304, natomiast obudowa ze stali AISI 430. Kuchenka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie stoi na 4 regulowanych nóżkach, dzięki czemu można je łatwo wypoziomować. Kuchnia wyposażona została w trwałe żeliwne ruszty. Kuchnia została fabrycznie przystosowana do zasilania gazem ziemnym. Kuchnia posiada 4 palniki: 2x3,5 kW oraz 2x6 kW. Urządzenie wyposażone zostało w iskrownik elektryczny oraz zawór termopary. Piekarnik wykonany został w całości ze stali nierdzewnej. Termostat pozwala na ustalenie temperatury (50 - 270°C). Timer pozwala na ustalenie czasu pracy elementów grzejnych do 120 min lub na pracę w trybie manualnym. Duża komora 640x370x350 mm posiada 4 pary prowadnic (co 75mm). W zestawie znajduje się ruszt GN1/1 Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Kuchnia gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem konwekcyjnym Nr katalogowy: H225882 Zasilanie palników: gaz ziemny Przyłącze gazu: ½” Moc palników: 19 kW Zasilanie piekarnika: 230 V Moc piekarnika: 3 kW Wymiary urządzenia (DxSxW): 800x700x900 mm Waga urządzenia: 82 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-10-26
HENDICena: 6300 zł

Kuchenka gazowa 5-palnikowa z piecem konwekcyjnym Hendi H225707

 Kuchenka gazowa 5-palnikowa z piecem konwekcyjnym Hendi H225707

Kuchnia gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem konwekcyjnym Profesjonalna kuchenka gazowa marki Hendi z serii Kitchen Line. Urządzenie wyposażone jest w 5 palników i piec konwekcyjny. Kuchenka sprawdzi się idealnie w mniejszych kuchniach. Urządzenie wykonane zostało ze stali nierdzewnej , łatwej w utrzymaniu w czystości, odpornej na korozje i uszkodzenia mechaniczna. Kuchnia wyposażona została w 3-częściowy ruszt żeliwny. Dzięki regulowanym nóżkom, kuchenkę można łatwo wypoziomować. Kuchnia posiada 5 palników (3 palniki x 3kW, 1 palnik x 1,8kW, 1 palnik wok 3,5kW. Urządzenie wyposażone zostało w zapalnik piezoelektryczny oraz zawór termopary. Piekarnik wykonany jest ze stali nierdzewnej. Piec wyposażony został w przeszklone drzwi i oświetlenie komory. Piec wyposażony został w timer, którym nastawiamy czas pracy urządzenia (0-120 min), po którym piec się wyłączy. Możliwa jest praca w trybie półautomatycznym, w którym użytkownik decyduje o momencie wyłączenia urządzenia. Przełącznik programów/termostat pozwala na ustalenie temperatury pracy w zakresie od 100°C do 275°C. Piec wyposażony został w dodatkowy element grzewczy, umożliwiający grillowanie. W zestawie znajdują się 2 ruszty GN 1/1 Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Kuchnia gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem konwekcyjnym Nr katalogowy: H225707 Zasilanie palników: gaz ziemny Przyłącze gazu: ½” Moc palników: 14,3 kW Zasilanie piekarnika: 230 V Moc piekarnika: 2,9 kW Wymiary urządzenia (DxSxW): 900x655x850/900 mm Waga urządzenia: 74 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego,… więcej »
Dodano: 2016-10-25
HENDICena: 5900 zł

Kuchnia gazowa na otwartej podstawie 5 palników półka Hendi H225806

 Kuchnia gazowa na otwartej podstawie 5 palników półka Hendi H225806

Kuchnia gazowa na podstawie 5-palnikowa Profesjonalna kuchnia gazowa na podstawie stanowi doskonałe wyposażenie restauracji i punktów gastronomicznych. Kuchnia posiada sześć palników. Kuchnia wykonana została ze stali nierdzewnej , łatwej w utrzymaniu w czystości, odpornej na korozje i uszkodzenia mechaniczna. Podstawa posiada półkę na której można przechowywać garnki i inny potrzebny do gotowania sprzęt. Kuchnia wyposażona została w 3-częściowy ruszt żeliwny. Kuchnia posiada 5 palników (3 palniki x 3kW, 1 palnik x 1,8kW, 1 palnik 3,5kW. Kuchnia fabrycznie przystosowana jest do zasilania gazem ziemnym (GZ 50, przyłącze ½”), jednakże w zestawie znajdują się dysze na gaz propan-butan. Urządzenie wyposażone zostało w zapalnik piezoelektryczny oraz zawór termopary. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Kuchnia gazowa na podstawie 5-palnikowa Nr katalogowy: H225806 Zasilanie: gaz ziemny / gaz z butli Moc: 14,3 kW Przyłącze gazu: ½” Wymiary urządzenia (DxSxW): 900x600x850mm Waga urządzenia: 45 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-10-25
HENDICena: 3900 zł

Kuchnia gazowa 6-palnikowa stołowa 6 x 7,33kW Hendi H143223

 Kuchnia gazowa 6-palnikowa stołowa 6 x 7,33kW Hendi H143223

Kuchnia gazowa stołowa 6 palników Kuchnia stołowa marki Hendi sprawdzi się w restauracjach i punktach gastronomicznych. Kuchnia posiada sześć palników. Kuchnia wykonana została ze stali nierdzewnej , łatwej w utrzymaniu w czystości, odpornej na korozje i uszkodzenia mechaniczna. Zdejmowane ruszta (oddzielne dla każdego palnika) oraz same palniki wykonane zostały z żeliwa. Kuchnia jest łatwa w czyszczeniu i obsłudze. Kuchnia wyposażona została w stalowe regulowane nóżki oraz ergonomiczne pokrętła, odporne na wysoką temperaturę. Palniki o mocy 7,33 kW każdy posiadają płomień zewnętrzny oraz wewnętrzny krzyżowy. Palniki wyposażone zostały w płomień pilota. Każdy palnik posiada oddzielny ruszt żeliwny na garnek o maksymalnej średnicy 30 cm. Kuchnia posiada regulator ciśnienia gazu w przyłączu. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: kuchnia gazowa stołowa 6-palnikowa Nr katalogowy: H143223 Moc: 43,98 kW Przyłącze gazu: ¾” Wymiary urządzenia (DxSxW): 915x701x333mm Waga urządzenia: 62 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-10-25
HENDICena: 3990 zł

Kuchnia gazowa 4 palniki 29,32 kW żeliwne ruszta Hendi H143216

 Kuchnia gazowa 4 palniki 29,32 kW żeliwne ruszta Hendi H143216

Kuchnia gazowa stołowa 4 palniki Kuchnia stołowa marki Hendi sprawdzi się w restauracjach i punktach gastronomicznych. Kuchnia posiada cztery palniki. Kuchnia wykonana została ze stali nierdzewnej , łatwej w utrzymaniu w czystości, odpornej na korozje i uszkodzenia mechaniczna. Zdejmowane ruszta (oddzielne dla każdego palnika) oraz same palniki wykonane zostały z żeliwa. Kuchnia jest łatwa w czyszczeniu i obsłudze. Kuchnia wyposażona została w stalowe regulowane nóżki oraz ergonomiczne pokrętła, odporne na wysoką temperaturę. Palniki o mocy 7,33 kW każdy posiadają płomień zewnętrzny oraz wewnętrzny krzyżowy. Palniki wyposażone zostały w płomień pilota. Każdy palnik posiada oddzielny ruszt żeliwny na garnek o maksymalnej średnicy 30 cm. Kuchnia posiada regulator ciśnienia gazu w przyłączu. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: kuchnia gazowa stołowa 4 palniki Nr katalogowy: H143216 Moc: 29,32 kW Przyłącze gazu: ¾” Wymiary urządzenia (DxSxW): 610x701x333mm Waga urządzenia: 44 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-10-25
HENDICena: 3090 zł

Taboret gazowy Hendi mobilna kuchnia gazowa FV H147108

 Taboret gazowy Hendi mobilna kuchnia gazowa FV H147108

Taboret gazowy Profi Line Wysokiej jakości taboret gazowy marki Hendi o mocy 6700W sprawdzi się idealnie w punktach małej i średniej gastronomii. Można go stosować zarówno na stołówkach jak i podczas imprez plenerowych. Fabrycznie taboret przystosowany jest do zasilania gazem z butli (propan butan). W zestawie z urządzeniem znajduje się również zestaw adaptacyjny do zasilania gazem ziemnym GZ 50, dzięki czemu można go dostosować do preferencji klienta. Taboret wykonany został ze stali chromowej dzięki czemu jest solidny, odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne i przy tym łatwy w czyszczeniu. Posiada emaliowany ruszt. Taboret wyposażony jest zawór termopary oraz elektroniczny zapłon. W zestawie znajduje się wąż z reduktorem ciśnienia. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do taboretów: - Stojak (H147306) - Obręcz na patelnie typu WOK (H147207) Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Taboret gazowy Profi Line Nr katalogowy: H147108 Moc: 6700 W Wymiary (DxSxW) 425x425x400 mm Wykonanie Obudowa stal chromowana Ruszt emaliowany W skład zestawu wchodzą: Taboret gazowy Wąż z reduktorem ciśnienia Zestaw adaptacyjny do gazu ziemnego Instrukcja obsługi Dowód zakupu Gwarancja Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-08-24
HENDICena: 1990 zł

Kuchnie gazowe

 Kuchnie gazowe

- nowoczesne dwukoronowe palniki gazowe ze specjalną mosiężną nakładką - moce: 3,5 kW i 5,5 kW - palniki zapewniaja idealną sprawność kuchni - solidne żeliwne ruszty - wyjmowane emaliowane wanny wodne - możliwość dokupienia rusztów redukcyjnych - nierdzewne drzwi - wymiary piekarnika w cm: 59 x 39 x 36 h - możliwość umieszczania pojemników GN 1/1 - piekarnik wyposażony w nierdzewny ruszt - dostarczana z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny GZ 50 + dysze na PB wymiary (cm) - 80 x 70 x 87 - szerokość (cm) - 80 - głębokość (cm) - 70 - wysokość (cm) - 87 - moc (kW) - 22 - moc (Kcal/h) - 18920 - waga (kg) - 97 - objętość (m3) - 0,71 - ilość palników - 2x 3,5kW + 2x 5,5kW - piekarnik - gazowy z grillem więcej »
Dodano: 2013-09-18
Brak danych

Kuchenka turystyczna BG-03C

 Kuchenka turystyczna BG-03C

Producent Gasmaster Kod producenta BG-03C Rodzaj Gazowa Info Kolor Biały Info Gwarancja 24 miesiące Fizyczne Info Pokrywa Nie Funkcje Info Zapalarka gazu Nie Płyta Info Ilość pól grzejnych 3 Info Pole 1 Moc [W]: 850 , Średnica [mm]: 47 Info Pole 2 Średnica [mm]: 50 , Moc [W]: 900 Info Pole 3 Średnica [mm]: 50 , Moc [W]: 900 Info Pole 4 Nie dotyczy Info Ruszt Pojedynczy Moc Info Palników gazowych [kW] 2.65 Info Części elektrycznej [kW] Nie dotyczy Techniczne Info Zabezpieczenie przeciwwypływowe Nie Info Inne Ciśnienie gazu zasilającego: 36 mbar , Zasilanie: LPG więcej »
Dodano: 2012-07-13
GasmasterCena: 129 zł

Przewód gazowy do kuchenek

 Przewód gazowy do kuchenek

Przewód jest wykonany z wysokoplastycznej stali nierdzewnej uformowanej jako przewód falisty o równolegle wykonanych przetłoczeniach. Drugą warstwę stanowi precyzyjny oplot wykonany ze stali nierdzewnej. Trzecia warstwa zrobiona jest z żółtego i przezroczystego tworzywa sztucznego, które chroni przewód przed czynnikami zewnętrznymi. Na zakończeniach znajdują się dwie nakrętki obrotowe 1/2 . więcej »
Dodano: 2012-01-13
Profitor

Długość:1000 mm