Urządzenia AGD

Jesteś tutaj: » Strona główna » Płyty grzewcze

Płyty grzewcze

Płyty do gotowania Siemens, Bosch

 Płyty do gotowania Siemens, Bosch

Płyta indukcyjna, płyta gazowa, płyta zintegrowana z okapem a nawet płyta Home Connect - wybór należy do Ciebie! więcej »
Dodano: 2019-03-28
Siemens

Płyta indukcyjna IR 6040

 Płyta indukcyjna IR 6040

4 pola sterowanie sensorowe timer z sygnałem akustycznym system rozpoznawania naczyń funkcja Power funkcja utrzymywania ciepła wskaźniki zalegania ciepła zabezpieczenie przed przegrzaniem wyłącznik bezpieczeństwa pobór mocy: 7200 W napięcie znamionowe: 230/400 V więcej »
Dodano: 2015-11-20
TEKACena: 1220 zł

Waga:12
00:kg
Wysokość:50 mm
Szerokość:600 mm
Długość:600510 mm
Okres gwarancji:24 miesiące
Sterowanie:elektroniczne
Ilość pól grzejnych:4 sztuk

Skrobak do płyt ceramicznych

 Skrobak do płyt ceramicznych

Skrobak do płyt ceramicznych + zapas ostrzy wymiennych (10 szt) Skrobak do płyt ceramicznych. -wykonany ze stali nierdzewnej -niezbędny do usuwania większych zabrudzeń na szklanych powierzchniach ceramicznych -wymienne ostrza więcej »
Dodano: 2015-10-09
MetroxCena: 16 zł

Kolor:srebrny

Płyta grzejna

 Płyta grzejna

Płyta grzejna do kuchni elektrycznej Moc: 1500W Średnica: całkowita 163 mm; talerz 150 mm; średnica otworu pod płytę 145 mm więcej »
Dodano: 2015-09-24
Brak danychCena: 55 zł

PŁYTA INDUKCYJNA Hotpoint-Ariston KIO 632 CC S

 PŁYTA INDUKCYJNA Hotpoint-Ariston KIO 632 CC S

PŁYTA INDUKCYJNA Hotpoint-Ariston KIO 632 CC S High Definition Dwa innowacyjne rozwiązania dla jeszcze lepszych efektów. Opatentowana technologia Direct Flame została wykorzystana w rewolucyjnym projekcie nowych palników: każdy składa się z jednego płaskiego elementu, pokrytego 420 maleńkimi, starannie rozmieszczonymi otworami, przez które płomień rozchodzi się jednolicie w górę. Dzięki technologii Flexy Zone powierzchnia gotowania mogą przystosować się do każdej wielkości naczynia i stylu gotowania, pozwalając na doskonałą dystrybucję ciepła i gotowanie w High Definition. Touch Control Płyty grzejne Hotpoint wyposażone w panel Touch Control pozwalają na wyjątkowo łatwe programowanie: aby rozpocząć gotowanie, wystarczy dotknąć intuicyjnych i prostych symboli na panelu. Zabezpieczenie przed dziećmi Płyty ceramiczne Hotpoint wyposażone są w zabezpieczenie przed dziećmi, które pozwala na blokadę przycisków Touch Control. więcej »
Dodano: 2014-09-23
Hotpoint AristonCena: 1220 zł

serwis sprzętu rtv

Obecnie Zakład świadczy następujące usługi, naprawa odbiorników TV tradycyjnych, LCD i PLASMA naprawa odbiorników TV z przetwarzaniem 100Hz naprawa odbiorników TV turystycznych naprawa magnetowidów i odtwarzaczy VIDEO naprawa i przestrajanie radioodbiorników naprawa radiomagnetofonów naprawa wież audio naprawa odtwarzaczy CD naprawa odtwarzaczy DVD i kina domowego naprawa magnetofonów i dyktafonów naprawa i sprzedaż pilotów naprawa monitorów PC w tym LCD naprawa odbiorników satelitarnych naprawa telefonów bezprzewodowych naprawa radioodtwarzaczy samochodowych Dzięki zgromadzonej dokumentacji, oraz współpracy z europejską bazą danych, jak również dostępowi do wszystkich potrzebnych części zamiennych, naprawiana jest większość sprzętu znajdującego się na naszym rynku, w tym najnowsze modele firm SONY, PANASONIC, PHILIPS, ELEMIS. Na wykonaną naprawę wydawana jest pisemna 6-miesięczna gwarancja więcej »
Dodano: 2012-01-11
Brak danych

Płyty grzewcze

Płyty grzewcze to jedne z podstawowych urządzeń gospodarstwa domowego, z których każdy z nas korzysta na co dzień. Najpopularniejsze są oczywiście tradycyjne płyty gazowe. Coraz częściej kupujemy jednak także płyty indukcyjne. Na rynku dostępna jest obecnie szeroka gama płyt grzewczych, dostępna w najpopularniejszych kolorach i dopasowana do nowoczesnego designu, dzięki czemu bez trudu możemy znaleźć idealne dla nas rozwiązanie.