Urządzenia AGD

Jesteś tutaj: » Strona główna » Lodówki

Lodówki

Produkty od 1 do 20 z 156

Chłodziarko-zamrażarka Amica

 Chłodziarko-zamrażarka Amica

Lodówka Amica wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Klasa energetyczna A+ pozwala na oszczędność energii elektrycznej do 20% i znacznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. Lodówki Amica są nie tylko pojemne, ale bardzo wytrzymałe. Półki w lodówce są wykonane ze szkła hartowanego. Balkoniki w chłodziarce z możliwością regulacji zapewniają funkcjonalność i komfort użytkowania. Antybakteryjna powłoka, która pokrywa wnętrze lodówki, chroni przed rozwojem bakterii i nie dopuszcza do powstawania przykrego zapachu. Dzięki temu żywność dłużej pozostaje świeża. Drzwi można zamontować dowolnie – po prawej lub lewej stronie lodówki. Konstrukcja drzwi umożliwia ponadto pełne wysunięcie szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym. Chłodziarko-zamrażarka posiada także funkcję automatycznego odszraniania. więcej »
Dodano: 2018-05-09
Amica

Rodzaj:jedno-drzwiowa
Waga:64
00:kg
Wysokość:185 mm
Szerokość:60 mm
Długość:62 mm
Okres gwarancji:24 miesiące
Pojemność netto:304 l
Pojemność netto chłodziarki:214 l
Pojemność netto zamrażalnika:90 l
Położenie zamrażalnika:na dole
Klasa energetyczna:A+
Poziom hałasu:41 db
Ilość półek:4 sztuk
Rodzaj półek:hartowane szkło
Ilość półek na butelki:18 sztuk
Ilość balkoników w chłodziarce:4 sztuk
Ilość balkoników w zamrażarce:5 sztuk
Ilość pojemników w zamrażarce:3 sztuk
Ilość pojemników na warzywa:2 sztuk
Komora świeżości:Anti-Bacteria System
Czynnik chłodzący:R 600 a
Funkcje:światło led wewnątrz
Sterowanie:elektroniczne

Nadstawa chłodnicza Yato + 6 pojemników GN 1/3 YG-05002

 Nadstawa chłodnicza Yato + 6 pojemników GN 1/3 YG-05002

Nadstawa chłodnicza 6 x GN 1/3 153x42x26,5cm YATO Oferowana nadstawa chłodnicza marki YATO sprawdzi się w kawiarniach, lodziarniach, restauracjach i punktach gastronomicznych. Pozwoli na atrakcyjne wyeksponowanie sushi, tapas, różnego rodzaju starterów, ale także dodatków zarówno do lodów i deserów, jak i pizzy czy fast foodów. Nowoczesne wzornictwo oraz dbałość o detale sprawiają, że oferowana witryna wkomponuje się niemal w każde wnętrze. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - wymagany przez Sanepid. Oferowana nadstawa stanowi idealne połączenie nowoczesnego wyglądu i niezawodności. Witryna posiada dużą panoramiczną szybę przednią oraz przesuwne drzwiczki wykonane ze szkła hartowanego. Jest ono wytrzymałe i zapewnia dobre właściwości izolacyjne. W zestawie znajduje się 6 pojemników GN 1/3 ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED, przechowywane produkty są odpowiednio wyeksponowane, co zachęci klientów do zakupu. Chłodzenie statyczne z górną dyszą parową oraz funkcja automatycznego odszraniania sprawiają, że oferowane urządzenie jest energooszczędne. Elektroniczny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem umożliwia ustalenie temperatury w zakresie od 0 do +12 °C. W chłodziarce zastosowano przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a. Specyfikacja: Artykuł: Witryna chłodnicza Nr katalogowy: YG-05002 Stan artykułu: Nowy Zasilanie: 230 V Moc: 145 W Czynnik chłodniczy: R600a Oświetlenie: Tak (LED) Sterowanie: Elektroniczne System chłodzenia: Statyczne Metoda odszraniania: Automatyczne Zakres temperatury: od 0 do +12 °C Liczba pojemników: 6 x GN 1/3 Wymiary (DxSxW): 153 x 42 x 26,5 cm Waga urządzenia: 37,58 kg Waga paczki: 44 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może… więcej »
Dodano: 2017-12-18
YatoCena: 3197 zł

Rodzaj:nadstawa chłodnicza

Nadstawa chłodnicza Yato + 5 pojemników GN 1/3 YG-05001

 Nadstawa chłodnicza Yato + 5 pojemników GN 1/3 YG-05001

Nadstawa chłodnicza 5 x GN 1/3 135x42x26,5cm YATO Oferowana nadstawa chłodnicza marki YATO sprawdzi się w kawiarniach, lodziarniach, restauracjach i punktach gastronomicznych. Pozwoli na atrakcyjne wyeksponowanie sushi, tapas, różnego rodzaju starterów, ale także dodatków zarówno do lodów i deserów, jak i pizzy czy fast foodów. Nowoczesne wzornictwo oraz dbałość o detale sprawiają, że oferowana witryna wkomponuje się niemal w każde wnętrze. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - wymagany przez Sanepid. Oferowana nadstawa stanowi idealne połączenie nowoczesnego wyglądu i niezawodności. Witryna posiada dużą panoramiczną szybę przednią oraz przesuwne drzwiczki wykonane ze szkła hartowanego. Jest ono wytrzymałe i zapewnia dobre właściwości izolacyjne. W zestawie znajduje się 5 pojemników GN 1/3 ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED, przechowywane produkty są odpowiednio wyeksponowane, co zachęci klientów do zakupu. Chłodzenie statyczne z górną dyszą parową oraz funkcja automatycznego odszraniania sprawiają, że oferowane urządzenie jest energooszczędne. Elektroniczny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem umożliwia ustalenie temperatury w zakresie od 0 do +12 °C. W chłodziarce zastosowano przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a. Specyfikacja: Artykuł: Witryna chłodnicza Nr katalogowy: YG-05001 Stan artykułu: Nowy Zasilanie: 230 V Moc: 135 W Czynnik chłodniczy: R600a Oświetlenie: Tak (LED) Sterowanie: Elektroniczne System chłodzenia: Statyczne Metoda odszraniania: Automatyczne Zakres temperatury: od 0 do +12 °C Liczba pojemników: 5 x GN 1/3 Wymiary (DxSxW): 135 x 42 x 26,5 cm Waga urządzenia: 34,48 kg Waga paczki: 40,5 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi… więcej »
Dodano: 2017-12-18
YatoCena: 3074 zł

Rodzaj:nadstawa chłodnicza

Nadstawa chłodnicza Yato + 4 pojemniki GN 1/3 YG-05000

 Nadstawa chłodnicza Yato + 4 pojemniki GN 1/3 YG-05000

Nadstawa chłodnicza 4 x GN 1/3 117,7x42x26,5cm YATO Oferowana nadstawa chłodnicza marki YATO sprawdzi się w kawiarniach, lodziarniach, restauracjach i punktach gastronomicznych. Pozwoli na atrakcyjne wyeksponowanie sushi, tapas, różnego rodzaju starterów, ale także dodatków zarówno do lodów i deserów, jak i pizzy czy fast foodów. Nowoczesne wzornictwo oraz dbałość o detale sprawiają, że oferowana witryna wkomponuje się niemal w każde wnętrze. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - wymagany przez Sanepid. Oferowana nadstawa stanowi idealne połączenie nowoczesnego wyglądu i niezawodności. Witryna posiada dużą panoramiczną szybę przednią oraz przesuwne drzwiczki wykonane ze szkła hartowanego. Jest ono wytrzymałe i zapewnia dobre właściwości izolacyjne. W zestawie znajdują się 4 pojemniki GN 1/3, wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED, przechowywane produkty są odpowiednio wyeksponowane, co zachęci klientów do zakupu. Chłodzenie statyczne z górną dyszą parową oraz funkcja automatycznego odszraniania sprawiają, że oferowane urządzenie jest energooszczędne. Elektroniczny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem umożliwia ustalenie temperatury w zakresie od 0 do +12 °C. W chłodziarce zastosowano przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a. Specyfikacja: Artykuł: Witryna chłodnicza Nr katalogowy: YG-05000 Stan artykułu: Nowy Zasilanie: 230 V Moc: 125 W Czynnik chłodniczy: R600a Oświetlenie: Tak (LED) Sterowanie: Elektroniczne System chłodzenia: Statyczne Metoda odszraniania: Automatyczne Zakres temperatury: od 0 do +12 °C Liczba pojemników: 4 x GN 1/3 Wymiary (DxSxW): 117,7 x 42 x 26,5 cm Waga urządzenia: 31,96 kg Waga paczki: 37,5 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie… więcej »
Dodano: 2017-12-18
YatoCena: 2889 zł

Rodzaj:nadstawa chłodnicza

Zamrażarka skrzyniowa klapowa 500L zamek kółka STALGAST ST883500

 Zamrażarka skrzyniowa klapowa 500L zamek kółka STALGAST ST883500

Zamrażarka skrzyniowa klapowa 503 litry Stalgast Ze stali malowanej proszkowo z oświetleniem Zamrażarka skrzyniowa marki Stalgast to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w punktach gastronomicznych, restauracjach, hotelach oraz pensjonatach. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Obudowa urządzenia oraz klapa wykonane zostały ze stali malowanej proszkowo na kolor biały. Zamrażarka wyposażona została w 4 koła z hamulcami, dzięki czemu urządzenie można w razie potrzeby łatwo przesunąć. Klapa posiada wygodny uchwyt i może być zamknięta na zamek. W pokrywie zamontowano oświetlenie, które włącza się po otwarciu zamrażarki. Wewnątrz komory umieszczono 2 zawieszane kosze, co ułatwia sortowanie mrożonek. W dnie natomiast znajduje się otwór odpływowy, który umożliwia odprowadzenie wody z odszraniania i mycia urządzenia. Zamrażarka posiada analogowy regulator temperatury, na którym 1 to najmniejsza a 7 najwyższa wydajność chłodzenia. Urządzenie pozwala na mrożenie produktów do -18 °C. O temperaturze wewnątrz komory informuje użytkownika cyfrowy wyświetlacz znajdujący się na obudowie. Specyfikacja produktu Artykuł Zamrażarka skrzyniowa 503L Nr katalogowy ST883500 Stan artykułu Nowy Materiał Stal malowana proszkowo Zasilanie 230 V Moc 270 W Metoda odszraniania Ręczne Czynnik chłodzący R134a (225g) Temperatura minimalna -18 °C Pojemność całkowita 503 l Ilość koszy w zestawie 2 Wymiary urządzenia (SxGxW) 1795 x 745 x 845 mm W skład zestawu wchodzą: Zamrażarka skrzyniowa 503L Dowód zakupu - paragon/faktura VAT Instrukcja obsługi Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej… więcej »
Dodano: 2017-07-20
StalgastCena: 3439 zł

Zamrażarka skrzyniowa klapowa 300L zamek kółka STALGAST ST883300

 Zamrażarka skrzyniowa klapowa 300L zamek kółka STALGAST ST883300

Zamrażarka skrzyniowa klapowa 304 litry Stalgast Ze stali malowanej proszkowo z oświetleniem Zamrażarka skrzyniowa marki Stalgast to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w niewielkich punktach gastronomicznych, restauracjach, pensjonatach oraz w warunkach domowych. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Obudowa urządzenia oraz klapa wykonane zostały ze stali malowanej proszkowo na kolor biały. Zamrażarka wyposażona została w 4 koła z hamulcami, dzięki czemu urządzenie można w razie potrzeby łatwo przesunąć. Klapa posiada wygodny uchwyt i może być zamknięta na zamek. W pokrywie zamontowano oświetlenie, które włącza się po otwarciu zamrażarki. Wewnątrz komory umieszczono 1 zawieszany kosz, co ułatwia sortowanie mrożonek. W dnie natomiast znajduje się otwór odpływowy, który umożliwia odprowadzenie wody z odszraniania i mycia urządzenia. Zamrażarka posiada analogowy regulator temperatury, na którym 1 to najmniejsza a 7 najwyższa wydajność chłodzenia. Urządzenie pozwala na mrożenie produktów do -18 °C. O temperaturze wewnątrz komory informuje użytkownika cyfrowy wyświetlacz znajdujący się na obudowie. Specyfikacja produktu Artykuł Zamrażarka skrzyniowa 304L Nr katalogowy ST883300 Stan artykułu Nowy Materiał Stal malowana proszkowo Zasilanie 230 V Moc 220 W Metoda odszraniania Ręczne Czynnik chłodzący R134a (220g) Temperatura minimalna -18 °C Pojemność całkowita 304 l Ilość koszy w zestawie 1 Wymiary urządzenia (SxGxW) 1200 x 745 x 845 mm W skład zestawu wchodzą: Zamrażarka skrzyniowa 304L Dowód zakupu - paragon/faktura VAT Instrukcja obsługi Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić… więcej »
Dodano: 2017-07-20
StalgastCena: 2299 zł

Rodzaj:skrzyniowa

Dwudrzwiowa szafa chłodnicza witryna lodówka 500L ST882172

 Dwudrzwiowa szafa chłodnicza witryna lodówka 500L ST882172

Witryna chłodnicza do butelek Stalgast 490 litrów Chłodziarka wysoka 2-drzwiowa z chłodzeniem dynamicznym Witryna chłodnicza marki Stalgast to profesjonalne urządzenie, które sprawdzi się w barach, pubach, kawiarniach, sklepach oraz lokalach gastronomicznych. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Obudowa witryny wykonana została ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Urządzenie wyposażone zostało w samozamykające się przeszklone drzwi z blokadą otwartych drzwi. W zestawie znajduje się 8 gretingowych półek. We wnętrzu komory zainstalowano listwę oświetleniową. W szafie zastosowano przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R134a (240g), charakteryzujący się doskonałymi właściwościami termodynamicznymi. Chłodziarka posiada wymuszony obieg powietrza, co pozwala na równomierny rozkład temperatury wewnątrz komory. Jest to szczególnie istotne przy wysokiej temperaturze otoczenia i/lub znacznej wilgotności powietrza. Witryna chłodnicza wyposażona została w elektroniczny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem, za pomocą którego zaprogramować można szereg parametrów pracy urządzenia a także ręcznie uruchomić proces odszraniania. Witryna umożliwia chłodzenie napojów w zakresie od +2 do +8 °C. Panel sterowania posiada funkcję blokady przed przypadkowym wyłączeniem lub zmianą temperatury. Specyfikacja produktu Artykuł Witryna chłodnicza wysoka 2-drzwiowa Nr katalogowy ST882172 Stan artykułu Nowy Materiał Stal malowana, szkło Zasilanie 230 V Moc 400 W Klasa klimatyczna 4 (do +43 °C) System chłodzenia Dynamiczne Zakres temperatur od +2 do +8 °C Metoda odszraniania Automatyczna Czynnik chłodzący R134a (240g) Pojemność 490 l Ilość półek 8 Wymiary urządzenia (SxGxW)920 x 520 x 1872 mm W skład zestawu wchodzą: Witryna chłodnicza wysoka 2-drzwiowa Dowód zakupu - paragon/faktura VAT Instrukcja obsługi Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa Koszt wysyłki: 20 zł przy przedpłacie na konto Gwarancja: 12 miesięcy W… więcej »
Dodano: 2017-07-20
StalgastCena: 4690 zł

Rodzaj:witryna

Stół barowy chłodniczy 3-drzwiowy 500L STALGAST ST882181

 Stół barowy chłodniczy 3-drzwiowy 500L STALGAST ST882181

Stół chłodniczy barowy Stalgast Chłodziarka trzydrzwiowa z chłodzeniem dynamicznym Stół chłodniczy barowy marki Stalgast to profesjonalne urządzenie, które sprawdzi się w barach, pubach, restauracjach oraz innych punktach gastronomicznych. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Obudowa urządzenia wykonana została ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Chłodziarka wyposażona została w samozamykające się przeszklone drzwi z zamkami oraz blokadą otwartych drzwi. W zestawie znajduje się 6 stalowych półek perforowanych. We wnętrzu komory zainstalowano energooszczędne oświetlenie LED. W szafie zastosowano przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R134a (220g), charakteryzujący się doskonałymi właściwościami termodynamicznymi. Chłodziarka posiada wymuszony obieg powietrza, co pozwala na równomierny rozkład temperatury wewnątrz komory. Jest to szczególnie istotne przy wysokiej temperaturze otoczenia i/lub znacznej wilgotności powietrza. Stół wyposażony został w elektroniczny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem, za pomocą którego zaprogramować można szereg parametrów pracy chłodziarki takich jak m.in: zakres temperatur między załączeniem a wyłączeniem kompresora, czas trwania odszraniania, temperatura maksymalna i minimalna alarmu i inne, a także ręcznie uruchomić proces odszraniania. Stół umożliwia chłodzenie napojów w zakresie od +2 do +8 °C. Panel sterowania posiada funkcję blokady przed przypadkowym wyłączeniem lub zmianą temperatury. Specyfikacja produktu Artykuł Stół chłodniczy barowy 3-drzwiowy Nr katalogowy ST882181 Stan artykułu Nowy Materiał Stal malowana, szkło Zasilanie 230 V Moc 280 W Klasa klimatyczna 4 (do +43 °C) System chłodzenia Dynamiczne Zakres temperatur od +2 do +8 °C Metoda odszraniania Automatyczna Czynnik chłodzący R134a (220g) Pojemność 537 l Ilość półek 6 Wymiary urządzenia (SxGxW) 2002 x 535 x 860 mm W skład zestawu wchodzą: Stół chłodniczy barowy 3-drzwiowy Dowód zakupu - paragon/faktura VAT Instrukcja obsługi Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór… więcej »
Dodano: 2017-07-20
StalgastCena: 5999 zł

Rodzaj:stół chłodniczy

Zamrażarka skrzyniowa klapowa 95L kółka oświetlenie Stalgast ST883100

 Zamrażarka skrzyniowa klapowa 95L kółka oświetlenie Stalgast ST883100

Zamrażarka skrzyniowa klapowa 95 litrów Stalgast Ze stali malowanej proszkowo z oświetleniem Zamrażarka skrzyniowa marki Stalgast to niewielkich rozmiarów profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w niewielkich punktach gastronomicznych, pensjonatach oraz w warunkach domowych. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Obudowa urządzenia oraz klapa wykonane zostały ze stali malowanej proszkowo na kolor biały. Zamrażarka wyposażona została w 4 koła z hamulcami, dzięki czemu urządzenie można w razie potrzeby łatwo przesunąć. W pokrywie zamontowano oświetlenie, które włącza się po otwarciu zamrażarki. Wewnątrz komory umieszczono 1 zawieszany kosz, co ułatwia sortowanie mrożonek. W dnie natomiast znajduje się otwór odpływowy, który umożliwia odprowadzenie wody z odszraniania i mycia urządzenia. Zamrażarka posiada analogowy regulator temperatury, na którym 1 to najmniejsza a 7 najwyższa wydajność chłodzenia. Urządzenie pozwala na mrożenie produktów do -20 °C. O temperaturze wewnątrz komory informuje użytkownika cyfrowy wyświetlacz znajdujący się na obudowie. Specyfikacja produktu Artykuł Zamrażarka skrzyniowa 95L Nr katalogowy ST883100 Stan artykułu Nowy Materiał Stal malowana proszkowo Zasilanie 230 V Moc 120 W Metoda odszraniania Ręczne Czynnik chłodzący R134a (125g) Temperatura minimalna -20 °C Pojemność całkowita 95 l Ilość koszy w zestawie 1 Wymiary urządzenia (SxGxW) 555 x 600 x 820 mm Waga urządzenia 31 kg W skład zestawu wchodzą: Zamrażarka skrzyniowa 95L Dowód zakupu - paragon/faktura VAT Instrukcja obsługi Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym… więcej »
Dodano: 2017-07-12
StalgastCena: 1399 zł

Chłodziarka witryna do butelek z zamkiem i oświetleniem ST882160

 Chłodziarka witryna do butelek z zamkiem i oświetleniem ST882160

Witryna chłodnicza do butelek Stalgast Chłodziarka dwudrzwiowa z chłodzeniem dynamicznym Witryna chłodnicza marki Stalgast to profesjonalne urządzenie, które sprawdzi się w punktach gastronomicznych i handlowo-usługowych. Dzięki niewielkim rozmiarom i zamykaniu na klucz może stanowić wyposażenie pokojów hotelowych, pensjonatów i sal konferencyjnych. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Obudowa witryny wykonana została ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Urządzenie wyposażone zostało w samozamykające się przeszklone drzwi z zamkami oraz blokadą otwartych drzwi. W zestawie znajdują się 4 gretingowe półki. Wnętrze komory jest oświetlone. W szafie zastosowano przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R134a (130g), charakteryzujący się doskonałymi właściwościami termodynamicznymi. Chłodziarka posiada wymuszony obieg powietrza, co pozwala na równomierny rozkład temperatury wewnątrz komory. Jest to szczególnie istotne przy wysokiej temperaturze otoczenia i/lub znacznej wilgotności powietrza. Elektroniczny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem umieszczony został pod drzwiami. Za pomocą panelu sterowania można zaprogramować szereg parametrów pracy chłodziarki takich jak m.in: zakres temperatur między załączeniem a wyłączeniem kompresora, czas trwania odszraniania, temperatura maksymalna i minimalna alarmu i inne, a także ręcznie uruchomić proces odszraniania. Witryna umożliwia chłodzenie napojów w zakresie od +2 do +8 °C. Panel sterowania posiada funkcję blokady przed przypadkowym wyłączeniem lub zmianą temperatury. Specyfikacja produktu Artykuł Witryna chłodnicza do butelek dwudrzwiowa Nr katalogowy ST882160 Stan artykułu Nowy Materiał Stal malowana, szkło Zasilanie 230 V Moc 280 W Klasa klimatyczna 4 (do +43 °C) System chłodzenia Dynamiczne Zakres temperatur od +2 do +8 °C Metoda odszraniania Automatyczna Czynnik chłodzący R134a (130g) Wymiary komory (SxGxW) 835 x 370 x 735 mm Pojemność 254 l Ilość półek 4 Wymiary urządzenia (SxGxW) 900 x 535 x 870 mm W skład zestawu wchodzą: Witryna chłodnicza do butelek dwudrzwiowa Dowód zakupu - paragon/faktura VAT Instrukcja obsługi Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie:… więcej »
Dodano: 2017-07-12
StalgastCena: 2629 zł

Szafa chłodnicza witryna do butelek drzwi przesuwne Stalgast ST882171

 Szafa chłodnicza witryna do butelek drzwi przesuwne Stalgast ST882171

Witryna chłodnicza do butelek Stalgast 490 litrów Chłodziarka wysoka z drzwiami przesuwnymi Witryna chłodnicza marki Stalgast to profesjonalne urządzenie, które sprawdzi się w barach, pubach, kawiarniach, sklepach oraz lokalach gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych witryna może stać wszędzie tam, gdzie tradycyjna chłodziarka z drzwiami uchylnymi nie mogłaby się zmieścić. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Obudowa witryny wykonana została ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Urządzenie wyposażone zostało w przeszklone drzwi przesuwne. W zestawie znajduje się 8 gretingowych półek. We wnętrzu komory zainstalowano listwę oświetleniową. W szafie zastosowano przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R134a (240g), charakteryzujący się doskonałymi właściwościami termodynamicznymi. Chłodziarka posiada wymuszony obieg powietrza, co pozwala na równomierny rozkład temperatury wewnątrz komory. Jest to szczególnie istotne przy wysokiej temperaturze otoczenia i/lub znacznej wilgotności powietrza. Witryna chłodnicza wyposażona została w elektroniczny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem, za pomocą którego zaprogramować można szereg parametrów pracy urządzenia a także ręcznie uruchomić proces odszraniania. Witryna umożliwia chłodzenie napojów w zakresie od +2 do +8 °C. Panel sterowania posiada funkcję blokady przed przypadkowym wyłączeniem lub zmianą temperatury. Specyfikacja produktu Artykuł Witryna chłodnicza wysoka z drzwiami przesuwnymi Nr katalogowy ST882171 Stan artykułu Nowy Materiał Stal malowana, szkło Zasilanie 230 V Moc 400 W Klasa klimatyczna 4 (do +43 °C) System chłodzenia Dynamiczne Zakres temperatur od +2 do +8 °C Metoda odszraniania Automatyczna Czynnik chłodzący R134a (240g) Pojemność 490 l Ilość półek 8 Wymiary urządzenia (SxGxW) 920 x 514 x 1872 mm W skład zestawu wchodzą: Witryna chłodnicza wysoka z drzwiami przesuwnymi Dowód zakupu - paragon/faktura VAT Instrukcja obsługi Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym… więcej »
Dodano: 2017-07-10
StalgastCena: 4999 zł

Schładzarka szokowa szybkoschładzarka Hendi 15 x GN 1/1` H232491

 Schładzarka szokowa szybkoschładzarka Hendi 15 x GN 1/1` H232491

Szybkoschładzarka szokowa 15 x GN 1/1 Urządzenie do błyskawicznego chłodzenia i zamrażania produktów spożywczych Szybkoschładzarka szokowa marki Hendi jest urządzeniem służącym do błyskawicznego schładzania bądź zamrażania przygotowanych potraw. Urządzenie rekomendowane jest dla restauracji firm cateringowych czy domów weselnych. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Obudowa urządzenia oraz komora wewnętrzna wykonane zostały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej z 60 mm warstwą izolacyjną z poliuretanu wtryskiwanego pod wysokim ciśnieniem. Komora wewnętrzna posiada zaokrąglone rogi co ułatwia jej czyszczenie. Szybkoschładzarka wyposażona została w automatycznie domykające się drzwi z uszczelką magnetyczną oraz sondę do mierzenia temperatury chłodzonych produktów. W komorze znajduje się 15 prowadnic na pojemniki GN 1/1 lub blachy piekarnicze 600 x 400 mm. Odległość między prowadnicami wynosi 70 mm. Urządzenie umożliwia schładzanie produktów od +70 °C do +3 °C (w 90 minut), zamrażanie produktów od +70 °C do -18 °C (w 240 min.) lub w określonym czasie bez podania końcowej temperatury. Szybkoschładzarka posiada elektroniczny panel sterowania, pozwalający na wybór następujących funkcji: - szybkie schładzanie oraz chłodzenie - szybkie zmrażanie oraz mrożenie - zakończenie cyklu szybkiego schładzania z wykorzystaniem sondy albo TIMER-a (czasu) - przechowywanie (konserwacja) - ręczne rozmrażanie bez grzałki/bez gorącego gazu Urządzenie pracuje bezproblemowo do temperatury otoczenia 43 °C i wilgotności względnej powietrza do 65%. Specyfikacja produktu Artykuł Schładzarka szokowa 15 x GN 1/1 Nr katalogowy H232491 Stan artykułu Nowy Materiał Stal nierdzewna Zasilanie 400 V Moc 1820 W Grubość izolacji termicznej 60 mm Czynnik chłodniczy R404a/R507 Wydajność przy schładzaniu do +3 °C 45 kg Wydajność przy schładzaniu do -18 °C 35 kg Wymiary komory (DxSxW) 610 x 410 x 1120 mm Pojemność komory 15 x GN 1/1 lub 15 blach 600 x 400 mm Wymiary urządzenia (DxSxW) 750 x 740 x 1850 mm Waga urządzenia 120 kg W skład zestawu wchodzą: Szybkoschładzarka szokowa 15 x GN 1/1 Dowód… więcej »
Dodano: 2017-05-25
HENDICena: 29000 zł

Szafa mroźnicza stal nierdzewna 555L z zamkiem Hendi H232682

 Szafa mroźnicza stal nierdzewna 555L z zamkiem Hendi H232682

Szafa mroźnicza Budget Line 555L stal nierdzewna Szafa mroźnicza z serii Budget Line 555 litrów marki Hendi doskonale sprawdzi się zarówno w małych punktach gastronomicznych, barach, hotelach jak i w agroturystyce. Obudowa urządzenia wykonana została z łatwej w czyszczeniu i odpornej na korozję stali nierdzewnej, natomiast tył oraz dół z blachy ocynkowanej. W drzwiach szafy zamontowano zamek. Ponadto istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Szafa posiada 60 mm izolację. Wnętrze wykonano z tworzywa ABS. W zestawie znajduje się 6 stałych półek o wymiarach 650x500 mm każda. Szafa posiada chłodzenie statyczne z wewnętrznym wentylatorem wyrównującym temperaturę. Termostat umieszczony na panelu sterowania pozwala na ustalenie temperatury w zakresie od -22 do -18 °C. Aktualną temperaturę wewnątrz szafy wskazuje wyświetlacz na panelu sterowania. W szafie mroźniczej zastosowano czynnik chłodniczy R 134a. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Szafa mroźnicza Budget Line 555L stal nierdzewna Nr katalogowy: H232682 Pojemność: 555 litrów Moc 350 W Zasilanie 230 V Temperatura wewnątrz: -22/-18 °C Czynnik chłodniczy R 134a Wyposażenie: półki 6 x 650x500 mm Wymiary (DxSxW): 775x650x1885 mm Waga: 94 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-09-20
HENDICena: 4100 zł

Szafa mroźnicza ze stali nierdzewnej z zamkiem 340 litrów Hendi H232644

 Szafa mroźnicza ze stali nierdzewnej z zamkiem 340 litrów Hendi H232644

Szafa mroźnicza Budget Line 340L stal nierdzewna Szafa mroźnicza z serii Budget Line 340 litrów marki Hendi doskonale sprawdzi się zarówno w małych punktach gastronomicznych, barach, hotelach jak i w agroturystyce. Obudowa urządzenia wykonana została z łatwej w czyszczeniu i odpornej na korozję stali nierdzewnej, natomiast tył oraz dół z blachy ocynkowanej. W drzwiach szafy zamontowano zamek. Ponadto istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Szafa posiada 60 mm izolację. Wnętrze wykonano z tworzywa ABS. W zestawie znajduje się 6 stałych półek o wymiarach 480x400 mm każda. Szafa posiada chłodzenie statyczne z wewnętrznym wentylatorem wyrównującym temperaturę. Termostat umieszczony na panelu sterowania pozwala na ustalenie temperatury w zakresie od -22 do -18 °C. Aktualną temperaturę wewnątrz szafy wskazuje wyświetlacz na panelu sterowania. W szafie mroźniczej zastosowano czynnik chłodniczy R 134a. Szafa chłodnicza pracuje bezproblemowo do temperatury otoczenia +33 °C i wilgotności względnej powietrza 60% Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Szafa mroźnicza Budget Line 340L stal nierdzewna Nr katalogowy: H232644 Pojemność: 340 litrów Moc 210 W Zasilanie 230 V Temperatura wewnątrz: -22/-18 °C Czynnik chłodniczy R 134a Wyposażenie: półki 6 x 480x400 mm Wymiary (DxSxW): 600x585x1850 mm Waga: 74 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-09-20
HENDICena: 3300 zł

Szafa mroźnicza stal nierdzewna 120 litrów zamek Hendi H232590

 Szafa mroźnicza stal nierdzewna 120 litrów zamek Hendi H232590

Szafa mroźnicza Budget Line 120L stal nierdzewna Szafa mroźnicza z serii Budget Line 120 litrów marki Hendi doskonale sprawdzi się zarówno w małych punktach gastronomicznych, barach, hotelach jak i w agroturystyce. Obudowa urządzenia wykonana została z łatwej w czyszczeniu i odpornej na korozję stali nierdzewnej, natomiast tył oraz dół z blachy ocynkowanej. W drzwiach szafy zamontowano zamek. Ponadto istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Szafa posiada 60 mm izolację. Wnętrze wykonano z tworzywa ABS. W zestawie znajdują się 2 półki o wymiarach 500x415 mm każda. Szafa posiada chłodzenie statyczne z wewnętrznym wentylatorem wyrównującym temperaturę. Termostat umieszczony na panelu sterowania pozwala na ustalenie temperatury w zakresie od -22 do -18 °C. Aktualną temperaturę wewnątrz szafy wskazuje wyświetlacz na panelu sterowania. W szafie mroźniczej zastosowano czynnik chłodniczy R 134a. Szafa chłodnicza pracuje bezproblemowo do temperatury otoczenia +33 °C i wilgotności względnej powietrza 60% Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Szafa mroźnicza Budget Line 120L stal nierdzewna Nr katalogowy: H232590 Pojemność: 120 litrów Moc 150 W Zasilanie 230 V Temperatura wewnątrz: -22/-18 °C Czynnik chłodniczy R 134a Wyposażenie: półki 2 x 500x415 mm Wymiary (DxSxW): 600x585x855 mm Waga: 45 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-09-20
HENDICena: 2200 zł

Szafa chłodnicza 570 litrów stal nierdzewna FV Hendi H232675

 Szafa chłodnicza 570 litrów stal nierdzewna FV Hendi H232675

Szafa chłodnicza Budget Line 570L stal nierdzewna Szafa chłodnicza z serii Budget Line marki Hendi doskonale sprawdzi się zarówno w małych punktach gastronomicznych, barach, hotelach jak i w agroturystyce. Obudowa urządzenia wykonana została z łatwej w czyszczeniu i odpornej na korozję stali nierdzewnej, natomiast tył oraz dół z blachy ocynkowanej. W drzwiach lodówki zamontowano zamek. Ponadto istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Szafa posiada 60 mm izolację. Wnętrze lodówki wykonano z tworzywa ABS. W zestawie znajdują się 4 półki: 3 x 650x480 mm, 1 x 650x290 mm. Szafa posiada chłodzenie statyczne z wewnętrznym wentylatorem wyrównującym temperaturę. Termostat umieszczony na panelu sterowania pozwala na ustalenie temperatury w zakresie od +2 do +8 °C. Aktualną temperaturę wewnątrz szafy wskazuje wyświetlacz na panelu sterowania. W szafie chłodniczej zastosowano czynnik chłodniczy R 134a. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Szafa chłodnicza Budget Line 570L stal nierdzewna Nr katalogowy: H232675 Pojemność: 570 litrów Moc 185 W Zasilanie 230 V Temperatura wewnątrz: +2/+8 °C Czynnik chłodniczy R 134a Wyposażenie: półki 3 x 650x480 mm, 1 x 650x290 mm. Wymiary (DxSxW): 775x650x1885 mm Waga: 90 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-09-19
HENDICena: 3600 zł

Rodzaj:jedno-drzwiowa

Szafa chłodnicza ze stali nierdzewnej 350 litrów Hendi H232637

 Szafa chłodnicza ze stali nierdzewnej 350 litrów Hendi H232637

Szafa chłodnicza Budget Line 350L stal nierdzewna Szafa chłodnicza z serii Budget Line marki Hendi doskonale sprawdzi się zarówno w małych punktach gastronomicznych, barach, hotelach jak i w agroturystyce. Obudowa urządzenia wykonana została z odpornej na korozję i łatwej w czyszczeniu stali nierdzewnej, natomiast tył oraz dół z blachy ocynkowanej. W drzwiach lodówki zamontowano zamek. Ponadto istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Szafa posiada 45 mm izolację. Wnętrze lodówki wykonano z tworzywa ABS. W zestawie znajdują się 4 półki: 3 x 500x415 mm, 1 x 500x211 mm. Szafa posiada chłodzenie statyczne z wewnętrznym wentylatorem wyrównującym temperaturę. Termostat umieszczony na panelu sterowania pozwala na ustalenie temperatury w zakresie od +2 do +8 °C. Aktualną temperaturę wewnątrz szafy wskazuje wyświetlacz na panelu sterowania. W szafie chłodniczej zastosowano czynnik chłodniczy R 134a. Szafa chłodnicza pracuje bezproblemowo do temperatury otoczenia +33 °C i wilgotności względnej powietrza 60%. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Szafa chłodnicza Budget Line 350L stal nierdzewna Nr katalogowy: H232637 Pojemność: 350 litrów Moc 185 W Zasilanie 230 V Temperatura wewnątrz: +2/+8 °C Czynnik chłodniczy R 134a Wyposażenie: półki 3 x 500x415 mm, 1 x 500x211 mm Wymiary (DxSxW): 600x585x1850 mm Waga: 69 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-09-19
HENDICena: 2800 zł

Rodzaj:jedno-drzwiowa

Szafa chłodnicza stal nierdzewna zamek 130L Hendi H232583

 Szafa chłodnicza stal nierdzewna zamek 130L Hendi H232583

Szafa chłodnicza Budget Line 130L stal nierdzewna Szafa chłodnicza z serii Budget Line marki Hendi doskonale sprawdzi się zarówno w małych punktach gastronomicznych, barach, hotelach jak i w agroturystyce. Obudowa urządzenia wykonana została z odpornej na korozję i łatwej w czyszczeniu stali nierdzewnej, natomiast tył oraz dół z blachy ocynkowanej. W drzwiach lodówki zamontowano zamek. Ponadto istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Szafa posiada 40 mm izolację. Wnętrze lodówki wykonano z tworzywa ABS. W zestawie znajdują się 3 półki: 2 x 500x415 mm, 1 x 500x211 mm. Szafa posiada chłodzenie statyczne z wewnętrznym wentylatorem wyrównującym temperaturę. Termostat umieszczony na panelu sterowania pozwala na ustalenie temperatury w zakresie od +2 do +8 °C. Aktualną temperaturę wewnątrz szafy wskazuje wyświetlacz na panelu sterowania. W szafie chłodniczej zastosowano czynnik chłodniczy R 134a. Szafa chłodnicza pracuje bezproblemowo do temperatury otoczenia +33 °C i wilgotności względnej powietrza 60% Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Szafa chłodnicza Budget Line 130L Nr katalogowy: H232583 Pojemność: 130 litrów Moc 150 W Zasilanie 230 V Temperatura wewnątrz: +2/+8 °C Czynnik chłodniczy R 134a Wyposażenie: półki 2 x 500x415 mm, 1 x 500x211 mm Wymiary (DxSxW): 600x585x855 mm Waga: 44 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-09-19
HENDICena: 1900 zł

Rodzaj:jedno-drzwiowa

Zamrażarki płytowe

 Zamrażarki płytowe

W ofercie posiadamy zamrażarki płytowe. Polecamy zamrażarkę SDF-075-HORIZONTAL, która posiada 10 płyt, wymiar płyty: 2000 mm x 1200 mm, wydajność 750kg/3h, czynnik chłodniczy freon R-404. Komora wyposażona jest w system hydrauliczny. Ponadto posiada 2 sprężarki BITZER półhermatyczne oraz skraplacz zewnętrzny. więcej »
Dodano: 2016-07-18
Brak danych

Lodówka Amica FK265.3SAA

 Lodówka Amica FK265.3SAA

Lodówka Amica FK265.3SAA posiada pojemność chłodziarki: 149 L, pojemność zamrażarki 55 L, sterowanie mechaniczne, kierunek otwierania drzwi na prawo (możliwość zamiany) oraz półki z bezpiecznego szkła. Dodatkowo urządzenie posiada zdolność zamrażania: 3kg/24h, automatyczne odszranianie, oświetlenie wnętrza - diody LED oraz wyposażona jest w pojemnik na jajka oraz 2 szuflady na warzywa. więcej »
Dodano: 2016-04-19
Brak danych

Rodzaj:jedno-drzwiowa
Waga:55
00:kg
Wysokość:160 mm
Szerokość:56 mm
Kolor:srebrny
Załączone wyposażenie:pojemnik na jajka
2 szuflady na warzywa
Pojemność netto chłodziarki:149 l
Pojemność netto zamrażalnika:55 l
Położenie zamrażalnika:na dole
Klasa energetyczna:A++
Poziom hałasu:39 db
Ilość balkoników w chłodziarce:4 sztuk
Ilość pojemników na warzywa:2 sztuk
Funkcje:światło led wewnątrz
Technologie:no frost
Sterowanie:mechaniczne

Lodówki

Zalety chłodzenia żywności są nam znane od tysiącleci. Już w starożytności zdawano sobie sprawę z tego, że mrożenie jedzenia przedłuża jego termin przydatności do spożycia. Wtedy do chłodzenia używano lodu i śniegu. My dziś, na szczęście, możemy sobie pozwolić na łatwe i szybkie chłodzenie żywności w domowych warunkach dzięki bogatej ofercie różnego rodzaju chłodziarko-zamrażarek. Dla naszej wygody stworzono także, niezwykle przydatne w podróży, lodówki turystyczne.