Urządzenia AGD

Jesteś tutaj: » Strona główna » Drobne AGD

Drobne AGD

Produkty od 1 do 20 z 463

EILFIX-KMR TABS 250 szt

 EILFIX-KMR TABS 250 szt

EILFIX KMR-TABS to tabletki do czyszczenia ekspresów automatycznych biurowych i domowych, takich jak Saeco, Jura czy Krups, posiadających program czyszczenia. Środek czyszczący w tabletkach z dodatkiem aktywnego tlenu do usuwania garbników oraz osadów kawowych w automatycznych ekspresach do kawy. Dozowanie zgodne z instrukcją producenta ekspresu. Ekspres sam powiadamia o potrzebie oczyszczenia, ale należy zwrócić uwagę na to, że zbyt rzadkie stosowanie środków czyszczących może negatywnie wpływać na jakość pracy ekspresu, a tym samym na jakość kawy. Pamiętajmy, że tylko regularne czyszczenie ekspresów pozwoli na długie i sprawne ich funkcjonowanie, a ponadto pozwoli na uniknięcie potencjalnych uszkodzeń i kosztownych napraw. Opakowanie: 250 tabletek 2 g. Jedna tabletka wystarcza na 1 czyszczenie. Uwaga! Należy przestrzegać zaleceń producenta urządzenia. Również w czajnikach i innych urządzeniach postępujemy według instrukcji producenta. UWAGA! Środek działa drażniąco na oczy. W razie połknięcia trzeba natychmiast udać się do lekarza. Chronić przed dziećmi! więcej »
Dodano: 2021-03-01
EILFIXCena: 87.5 zł

Rodzaj:ciśnieniowy

Elastyczny masażer i wibrator 2 w 1

 Elastyczny masażer i wibrator 2 w 1

•Długość całkowita: 22,6 cm •Średnica: 3,5 cm - 4,2 cm •Materiał: silikon •7 trybów wibracji oraz 7 trybów pulsacji •Stymulacja całego ciała oraz miejsc intymnych •Węższy koniec wykonuje ruch w przód i tył, odzwierciedlając realistyczny ruch partnera •Wodoodporny •Akumulator ładowany za pomocą USB więcej »
Dodano: 2021-01-25
Brak danychCena: 139 zł

Stacje pogody

 Stacje pogody

W ofercie posiadamy zaawansowane stacje pogodowe, które umożliwiają dokładną analizę i prognozę warunków atmosferycznych. Bezprzewodowe przekazywanie informacji oraz możliwość zaprogramowania alarmów to tylko część funkcji, w które zostały wyposażone stacje pogody. Sklep dokłada wszelkich starań, aby nasze urządzenia spełniały oczekiwania każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2020-02-28
Brak danych

Jonizator wody i generator wodoru. H2 Well

 Jonizator wody i generator wodoru. H2 Well

GENERATOR WODORU H2 WELL Podstawowe informacje o produkcie - Zaawansowany technologicznie generator zmienia w procesie elektrolizy zwykłą wodę w wodę bogatą w wodór. - Wysokiej jakości elektroda membranowa (HQ-MEA) generuje wysokie stężenie wodoru w wodzie. - Zastosowanie membrany elektrolitowej pokrytej platyną (PT-EM) pozwala na wytwarzanie silnego wodoru, niezależnie od rodzaju i temperatury wody. - Wytwarza czysty wodór dzięki znakomitym właściwościom membrany do wymiany protonów (Ex-PEM). - Bezpieczny dzięki technologii obwodów podwójnego systemu sterowania (DCS). - Pojemnik z Tritanu bez substancji zaburzających gospodarkę hormonalną, takich jak Bisfenol-A. - System samoczyszczenia i sterylizacji elektrody (EDC). - Automatyczne powiadamianie o konieczności odkamieniania. DLACZEGO WARTO PIĆ WODĘ BOGATĄ W WODÓR? - Absorbuje odżywcze składniki i lepiej nawadnia komórki. - Szybciej przedostaje się do komórek dzięki mikro klastrowej budowie. - Doskonały antyutleniacz na groźne wolne rodniki hydroksylowe. - Woda bogata w wodór cząsteczkowy jest w stanie pokonać barierę krew-mózg, dlatego wg niektórych badań jest mocnym i szybko wchłanianym antyoksydantem. Dzięki membranie z powłoką platynową EX-PEM i elektrodzie tytanowej pokrytej platyną, generator H2 Well może wytworzyć aż do 1600ppb (w zależności od jakości i źródła wody) wodoru cząsteczkowego bez resztkowych gazów chloru lub ozonu, pojawiających się w starszego typu generatorach bazujących na tradycyjnej elektrolizie. Zalecana ilość picia wody nasyconej wodorem w zależności od stanu organizmu w granicach od 3 do 8 szklanek dziennie. Osobom z dużą niewydolnością nerek zalecamy kontakt w sprawie picia wody z prowadzącym lekarzem. Ważne! Wodę wodorową należy spożyć w ciągu kilkudziesięciu minut, ponieważ później traci swoje właściwości. więcej »
Dodano: 2020-01-30
QlifeCena: 1829 zł

Generator Wodoru Q-Cup

 Generator Wodoru Q-Cup

Generator wodoru Q-Cup Wytwarza wodę nasyconą wodorem o koncentracji wodoru 500-1200ppb i potencjale Redox -150~-600mV.(Parametry koncentracji wodoru wody ściśle zależą od jej składu i jakości.) WŁAŚCIWOŚCI WODY NASYCONEJ W WODÓR: - usuwa wolne rodniki tlenowe z organizmu - szybciej przedostaje się do komórek ciała - lepiej nawadnia i przyswaja składniki odżywcze. Wodę wodorową należy spożyć w ciągu kilkudziesięciu minut. Później traci swoje właściwości. Zaleca się pić 8 szklanek dziennie. W urządzeniu zastosowano membranę SPE/PEM - podczas wzbogacania wody molekularnym wodorem nie wytwarzają się szkodliwe produkty uboczne takie jak chlor czy ozon, co pozwala uzyskać wode pitną o najwyższej jakości. System EDC (Electrolysis Decalcification Cleaning) pozwala odkamienić i zdezynfekować urządzenie. Dodając szczyptę soli można wyprodukować ozonowaną wodę kwaśną, którą można stosować jako naturalny środek do dezynfekcji i czyszczenia. Q-CUP nasyca wodorem wodę twardą, miękką, mineralną i źródlaną, a także wodę osmotyczną. Generator Q-Cup: Wbudowana membrana SPE – wodór i tlen podlegają pełnej separacji Brak kosztów eksploatacyjnych (brak filtra) Jedyny przenośny jonizator wyposażony w funkcję samooczyszczenia elektrody Możliwość produkcji wody kwaśnej, ozonowanej do dezynfekcji Wysokiej jakości elektrody tytanowe pokryte platyną Wykonany z materiałów 100% BPA Free Elegancki design Lekki i poręczny (waga generatora bez butelki 160g) Wbudowany zintegrowany adaptor do zamocowania butelek na czas podróży Wyposażony w specjalny zawór do uwalniania chloru i ozonu Właściwości wody nasyconej w wodór: Silny antyutleniacz – usuwa wolne rodniki tlenowe z organizmu. Dzięki strukturze mikroklastrowej szybciej przedostaje się do komórek ciała. Lepiej nawadnia i absorbuje składniki odżywcze do komórek ciała. więcej »
Dodano: 2020-01-30
QlifeCena: 1099 zł

Okres gwarancji:24 miesiące

Generator aktywnego wodoru, jonizator Ellaim 1,5L

 Generator aktywnego wodoru, jonizator Ellaim 1,5L

Ellaim - rodzinny, niezwykle wydajny generator aktywnego wodoru o pojemności 1,5L. Już teraz ty i twoja rodzina może cieszyć sie zdrową bogatą w wodór wodę którą sam przygotujesz w ciagu 3 minut za pomocą generatora Ellaim w swoim domu. Aktywator wodoru Ellaim posiada w zestawie zasilacz 12V który po podłączeniu do prądu pozwala na uruchomienie urządzenia. Urządzenie posiada najlepsze elektrody platynowe, zabezpieczone przed odkładaniem się osadu dzięki funkcji samooczyszczania. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się specjalna nakładka z minerałami, która w trakcie pracy urządzenia, uwalnia niezbędne minerały i pozbawia chloru, metali ciężkich oraz nieprzyjemnego smaku i zapachu. Generator aktywnego wodoru Ellaim może produkować aktywny wodór na wodzie z filtra odwróconej osmozy !!! Zestaw zawiera 1 filtr z minerałami który wystarcza na ok. 4msc Dodatkowe filtry można nabyć na innej aukcji >>>kliknij koszt 38zł/szt Dlaczego warto spożywać wodę w której znajduje się aktywny wodór ? Liczne badania naukowe wykazały, że woda nasycona aktywnym wodorem ma silne właściwości lecznicze. Udowodniono że aktywny wodór jest 176 x silniejszy od witaminy C. Co najważniejsze nie ma żadnych przeciwwskazań przy piciu wody z aktywnym wodorem - nie można go także przedawkować. Czy wiesz że źródła wód uzdrawiających w takich miejscach jak: Lourdes w Francji, Nordenau w Niemczech, Tlacote w Meksyku czy Nadana w Indiach są nasycone aktywnym wodorem! Czytaj więcej o aktywnym wodorze: >>>Wodór i jego wspaniałe właściwości więcej »
Dodano: 2020-01-30
AruiCena: 1499 zł

Generator aktywnego wodoru, jonizator Hendy 0,43L

 Generator aktywnego wodoru, jonizator Hendy 0,43L

Hendy - jedyny przenośny generator aktywnego wodoru o pojemności 0,43L. Teraz możesz się cieszyć wodą nasyconą aktywnym wodorem w każdym zakątku świata. Aktywator wodoru Hendy posiada wbudowany akumulator który pozwala na ok 50 aktywacji generatora. Urządzenie posiada najlepsze elektrody platynowe, zabezpieczone przed odkładaniem się osadu dzięki funkcji samooczyszczania. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się specjalna nakładka z minerałami, która w trakcie pracy urządzenia, uwalnia niezbędne minerały i pozbawia wodę chloru, metali ciężkich oraz nieprzyjemnego smaku i zapachu. Aktywny wodór i jego wspaniałe właściwości >>>czytaj wiecej Zestaw zawiera 3 filtry z minerałami który wystarczą na max. 12msc, koszt 3 szt to 90zł (wydatek roczny) więcej »
Dodano: 2020-01-30
AruiCena: 890 zł

Okres gwarancji:24 miesiące

Mgiełka wodorowa dla lepszej skóry Q-Mist

 Mgiełka wodorowa dla lepszej skóry Q-Mist

Dyfuzor wodoru Q-Mist To urządzenie nawilżające twarz mgiełką wody wodorowej, która jest lepiej wchłaniana przez skórę niż zwykła woda oraz chroni m.in. przed szkodliwym promieniowanie UV. Woda wodorowa wykazuje również właściwości zdrowotne i odmładzające. W urządzeniu znajdują się dwie wysokiej jakości elektrody tytanowe generujące wodór cząsteczkowy w wodzie. Wystarczy wlać wodę i włączyć urządzenie, by uzyskać mgiełkę nawilżającą. Niepotrzebne są żadne materiały eksploatacyjne. WŁAŚCIWOŚCI DYFUZORA WODORU Q-MIST Utrzymanie zdrowej skóry bez względu na miejsce i czas Q-Mist jest przenośny i można go ładować za pomocą standardowego kabla USB. Wystarczy napełnić urządzenie czystą wodą. Mgiełkę wody wodorowej można stosować zarówno przed jak i po nałożeniu makijażu. Nano cząsteczki łatwo wchłaniane przez skórę Proces elektrolizy przekształca cząsteczki wody w mniejsze klastry dzięki czemu woda jest lepiej wchłaniana przez skórę. Proces ten, zwany mikroklastrowaniem, pozwala łatwiej przenikać wodzie przez skórę oraz maksymalnie ją nawilżać. Ochrona skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wykazano, że wodór chroni naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV pochodzącym od słońca. Zwalcza wolne rodniki, które powodują starzenie, tworzą zmarszczki i są przyczyną chorób skóry. Walcz z trądzikiem. Zatrzymaj stan zapalny. Woda wodorowa zawiera silne właściwości przeciwzapalne, które eliminują toksyny i bakterie na skórze. Redukuje trądzik, zaskórniki i inne niedoskonałości skóry. Zdrowotne właściwości wodoru Q-mist generuje do 800 ppb wodoru cząsteczkowego rozpuszczonego w wodzie. Wodór może leczyć i naprawiać uszkodzone komórki, utrzymując skórę w doskonałej kondycji. Właściwości antyoksydacyjne wodoru Wolne rodniki tlenowe są główną przyczyną starzenia się i chorób skóry. Woda wodorowa z dyfuzora Q-Mist ma potencjał ORP do -400 mV i jest silnym przeciwutleniaczem, który redukuje likwiduje wolne rodniki oraz suchość skóry. Technologia ultradźwiękowej mgły Dzięki zastosowaniu ultradźwiękowej techniki nawilżania (cząsteczki wody wibrują w sekwencji 120 tys. razy na sekundę) Q-Mist tworzy najmniejsze nanocząsteczki doskonale wchłaniane przez skórę. więcej »
Dodano: 2020-01-30
QlifeCena: 269 zł

Jonizator wody aQuator Classic 3l

 Jonizator wody aQuator Classic 3l

AQUATOR Classic 3l do wytwarzania wody jonizowanej, kwaśnej z menu w języku Polskim z programatorem ustawień PH 2 letnia gwarancja producenta Door to Door Aktywny wodór w wodzie zjonizowanej: 0,8-1,2ppm (mierzony dla wody 9.0PH Co go wyróżnia od poprzedniej wersji? -Nowa konsola zintegrowana z pokrywą - Kolorowy panel LCD -Nowoczesna technologia -Ustala się PH wody a nie czas pracy. -Lżejszy, zajmuje mniej miejsca. -Dodatkowe zabezpieczenia przed wilgocią Aktywny wodór w wodzie zjonizowanej: 0,8-1,2ppm (mierzony dla wody 9.0PH) Jonizator wody AQUATOR Classic plus Urządzenie domowe w którym za pomocą elektrolizy wody, wytwarzana jest woda zjonizowana żywa i martwa Co to jest jonizator wody i w jakim celu się go stosuje? Woda zjonizowana jest wytwarzana za pomocą jonizatorów wody. Urządzenia te, w procesie elektrolizy, dzielą cząsteczki wody H2O na dwie części: alkaliczną, w której skupiają się jony hydroksylowe OH-, i kwaśną, w której skupiają się jony wodorowe H +. H2O ←→ H+ + OH– W oddzielnych naczyniach urządzenia jest wytwarzana woda alkaliczna, w której skupiają się ujemne jony hydroksylowe OH-, i woda kwasowa, w której skupiają się dodatnie jony wodorowe H +. Alkaliczne lub kwasowe otoczenie charakteryzuje się wskaźnikiem pH, a uzyskany słaby ładunek – potencjałem utleniania-redukcji ORP. Wartości parametrów zależą od czasu pracy urządzenia. Dane techniczne: Pojemność zbiornika jonizatora: 3 litry (2,3 litra wody alkalicznej (żywej) ; 0,7 litra wody kwaśnej (martwej) lub odwrotnie - możliwość wyboru) Zasilanie: 220-230 V. Zakres PH/ORP: od 2,40 do 11 / od -1000 do 1200 Zużycie energii w produkcji wody jonizowanej/srebrnej (opcja): 320W / 10W Średni czas elektrolizy przy wytwarzaniu wody jonizowanej 5 min. Średni czas elektrolizy przy wytwarzaniu wody srebrnej 2 sec. Dopuszczalna temperatura użytkowania 5-40oC Dopuszczalna wilgotność względna powietrza do 80% przy temp. 25oC stopień ochrony przed wodą IP54 Waga Jonizatora : ~ 1.2 kg. Gwarancja 24mcs Door to Door. (Nasza firma zapewnia… więcej »
Dodano: 2020-01-30
BurbuliukasCena: 1499 zł

Jonizator Wody aQuator Vivo Silver + 3l.

 Jonizator Wody aQuator Vivo Silver + 3l.

Jonizator wody AQUATOR VIVO SILVER plus Urządzenie domowe w którym za pomocą elektrolizy wody, wytwarzana jest woda zjonizowana żywa 2,2.l i martwa 0,8l. oraz woda srebrna 3,0l Różnice w porównaniu z poprzednią wersją: 1. Jednolity korpus: Pokrywa urządzenia jest zintegrowana z korpusem,dzięki czemu jest ergonomiczny w użyciu.Dodatkowo panel sterujący jest mniej narażony na uszkodzenia mechaniczne i bezpośredni kontakt z wodą 2. Stabilne urządzenie: Optymalnie wyważony środek ciężkości korpusu pozwala utrzymać stabilność urządzenia przy podniesionej górnej części 3. Ekskluzywny design: Nowy kształt,inspirowany sprzętem AGD i zastosowana elegancka kolorystyka zapewniają produktowi swoje miejsce w kuchni 4. Nowa konstrukcja wewnętrznych przegród na pojemniki i membrany: Pojemnik wewnętrzny ma nową konstrukcję z niewielkim uchwytem u góry, ułatwiającym wyjmowanie go z dużego naczynia. Ułatwiony jest też montaż uchwytu przegrody membranowej dzięki zastosowaniu miękkiego certyfikowanego tworzywa sztucznego. Nowy materiał na przegrody wydłuża również żywotność membran. Nowa konstrukcja przegród membranowych ułatwia wymianę membran, dzięki czemu montaż ich jest sprawny i szybki 5. Menu: Urządzenie posiada intuicyjne, proste w obsłudze menu. W urządzeniu zaprogramowany jest język polski. Duże, wygodne przyciski usprawniają obsługę paneli, jednocześnie wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia i ścieranie 6. Innowacje w elektrodach: Większa powierzchnia elektrod zanurzona w wodzie, a także mniejsza odległość elektrod względem siebie pozwala na skrócenie czasu procesu elektrolizy wody i zwiększa jego efektywność. Dodatkowo wskazania poziomu uzyskanego pH i ORP są bardziej precyzyjne 7. Dodatki do urządzenia: przyjazny środowisku,bezwonny płyn do czyszczenia katody pozwalający dokładniej oczyścić elektrodę ściereczka do czyszczenia katody. Dzięki zastosowaniu mikrofibry minimalizuje możliwe uszkodzenia elektrody, jakie mogą powstać przy stosowaniu nieodpowiednich ściereczek Ściereczka do czyszczenia srebrnej elektrody. Dzięki nowej srebrnej tkaninie tlenek srebra jest usuwany po każdym użyciu, co sprawia, że proces srebrzenia jest szybszy i bardziej efektywny Wszystkie wyżej wymienione dodatki mogą być stosowane do pozostałych modeli jonizatorów marki Aquator. Co to jest jonizator wody i… więcej »
Dodano: 2020-01-30
BurbuliukasCena: 1949 zł

Okres gwarancji:24 miesiące

Jonizator Wody aQuator Vivo Classic 3l

 Jonizator Wody aQuator Vivo Classic 3l

Jonizator wody AQUATOR VIVO CLASSIC Urządzenie domowe w którym za pomocą elektrolizy wody, wytwarzana jest woda zjonizowana żywa 2,2.l i martwa 0,8l Różnice w porównaniu z poprzednią wersją: 1. Jednolity korpus: Pokrywa urządzenia jest zintegrowana z korpusem,dzięki czemu jest ergonomiczny w użyciu.Dodatkowo panel sterujący jest mniej narażony na uszkodzenia mechaniczne i bezpośredni kontakt z wodą 2. Stabilne urządzenie: Optymalnie wyważony środek ciężkości korpusu pozwala utrzymać stabilność urządzenia przy podniesionej górnej części 3. Ekskluzywny design: Nowy kształt,inspirowany sprzętem AGD i zastosowana elegancka kolorystyka zapewniają produktowi swoje miejsce w kuchni 4. Nowa konstrukcja wewnętrznych przegród na pojemniki i membrany: Pojemnik wewnętrzny ma nową konstrukcję z niewielkim uchwytem u góry, ułatwiającym wyjmowanie go z dużego naczynia. Ułatwiony jest też montaż uchwytu przegrody membranowej dzięki zastosowaniu miękkiego certyfikowanego tworzywa sztucznego. Nowy materiał na przegrody wydłuża również żywotność membran. Nowa konstrukcja przegród membranowych ułatwia wymianę membran, dzięki czemu montaż ich jest sprawny i szybki 5. Menu: Urządzenie posiada intuicyjne, proste w obsłudze menu. W urządzeniu zaprogramowany jest język polski. Duże, wygodne przyciski usprawniają obsługę paneli, jednocześnie wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia i ścieranie 6. Innowacje w elektrodach: Większa powierzchnia elektrod zanurzona w wodzie, a także mniejsza odległość elektrod względem siebie pozwala na skrócenie czasu procesu elektrolizy wody i zwiększa jego efektywność. Dodatkowo wskazania poziomu uzyskanego pH i ORP są bardziej precyzyjne 7. Dodatki do urządzenia: przyjazny środowisku,bezwonny płyn do czyszczenia katody pozwalający dokładniej oczyścić elektrodę ściereczka do czyszczenia katody. Dzięki zastosowaniu mikrofibry minimalizuje możliwe uszkodzenia elektrody, jakie mogą powstać przy stosowaniu nieodpowiednich ściereczek Ściereczka do czyszczenia srebrnej elektrody. Dzięki nowej srebrnej tkaninie tlenek srebra jest usuwany po każdym użyciu, co sprawia, że proces srebrzenia jest szybszy i bardziej efektywny Wszystkie wyżej wymienione dodatki mogą być stosowane do pozostałych modeli jonizatorów marki Aquator. Co to jest jonizator wody i w jakim celu się go… więcej »
Dodano: 2020-01-30
BurbuliukasCena: 1849 zł

Suszarka do grzybów i warzyw CHANTERELLES

 Suszarka do grzybów i warzyw CHANTERELLES

Suszarka składa sie z 5 tac, ma 8 stopni mocy.Sezon grzybowy już się zaczął nie czekaj do ostatniej chwili z kupnem Suszarki do grzybów. więcej »
Dodano: 2018-08-03
EsperanzaCena: 110 zł

Okres gwarancji:24 miesiące

HENRY HVR 200 9L. Odkurzacz profesjonalny angielskiej marki Numatic HVR 200-12

 HENRY HVR 200 9L. Odkurzacz profesjonalny angielskiej marki Numatic HVR 200-12

HVR 200-12 angielskiej marki Numatic, popularnie nazywany HENRY to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny i charakterystyczny odkurzacz na świecie. Trwała i estetycznie wykonana obudowa, duża 9 litrowa pojemność zbiornika, bogate wyposażenie dodatkowe oraz niezawodny silnik, kultura pracy i urok to główne zalety HENRY'EGO. Odkurzacz świetnie sprawdzi się zarówno do utrzymania czystości w domu jak i w profesjonalnej firmie sprzątającej, hotelach, biurach czy w szkołach i przedszkolach. Odkurzacz objęty jest trzyletnią gwarancją do zastosowań domowych oraz dwuletnią do zastosowań profesjonalnych. WYPOSAŻENIE: Wąż ssący 2,2m Rura prosta 2x 50cm stal nierdzewna Rura wygięta z regulacją stal nierdzewna Ssawka szczelinowa Ssawa uniwersalna 270mm Ssawa z włosiem- okrągła Ssawa do tapicerki 150mm Szczotka do ssawki 150mm Redukcja Worek NVM1 x3 więcej »
Dodano: 2019-02-04
NUMATIC AngliaCena: 589 zł

Waga:6
40:kg
Wysokość:370 mm
Szerokość:340 mm
Długość:340 mm
Rodzaj:workowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:620 W
Siła ssania:2300 kPa
Wydatek powietrza:49 l/s
Napięcie:230 V
Długość węża ssącego:2
20:MPa
Dodatkowe filtry:Filtr główny 99% zanieczyszczeń

Parowar inox wyświetlacz LCD DG 3547

 Parowar inox wyświetlacz LCD DG 3547

Funkcje - Programowany zegar cyfrowy - Wskaźnik poziomu wody - Możliwość napełnienia wodą podczas pracy Akcesoria w zestawie - 3 pojemniki szybkowaru - Pokrywa - Naczynie na ryż - Szalka do zbierania kapiących płynów więcej »
Dodano: 2018-08-21
CLATRONICCena: 166.99 zł

Zasilanie:sieciowe

Maszynka do mielenia mięsa RISSOLE

 Maszynka do mielenia mięsa RISSOLE

Trzy tarcze (2,7 mm, 4 mm, 8 mm) można używać do mielenia mięsa ale i innych produktów spożywczych. Maszynka posiada nasadki do wyrabiania kiełbas i kulek kebbe. W zestawie jest szatkownica, dzięki której można z łatwością uzyskać cieńsze lub grubsze wiórki lub plasterki. Smacznego! więcej »
Dodano: 2018-08-08
EsperanzaCena: 140 zł

Typ:stojący
Moc:800 W

Sokowirówka & Blender AD 4064

 Sokowirówka & Blender AD 4064

2 stopnieprędności. Posiada zbiornik na miąższ (300ml), litrowy pojemnik na sok. Moc urządzenia 800W. więcej »
Dodano: 2018-08-08
AdlerCena: 127 zł

Moc:800 W
Rodzaj końcówki:stal szlachetna

Blender ręczny Pesto EKM003G

 Blender ręczny Pesto EKM003G

Blender ręczny kolor zielony Moc W: 450 2 poziomy prędkości noże tnące ze stali nierdzewnej W zestaw wchodzą : 2 pojemniki do mieszania i siekania, nasadka do ubijania więcej »
Dodano: 2018-08-08
EsperanzaCena: 72 zł

Typ:ręczny
Kolor:zielony
Moc:450 W

naczynia

Gotowanie bez wody,smażenie bez tłuszczu.wykonane ze stali najwyższej jakości,przystosowane do każdego żródła energii. więcej »
Dodano: 2018-07-19
ZepterCena: 594 zł

Luksusowy filtr prysznicowy Waters Therapy Shower Max

 Luksusowy filtr prysznicowy Waters Therapy Shower Max

Funkcje Waters Therapy Shower: Usuwa chlor i szkodliwe związki chloropochodne w wodzie kranowej chroniąc skórę przed altuszkodzeniami spowodowanymi przez związki chemiczne, Zmiękcza włosy i przeciwdziała zniszczeniom oraz utracie włosów z powodu chloru, Upiększa skórę poprzez kolagen, który wzmacnia elastyczność skóry, Witamina C dostarcza składników odżywczych do skóry, jest antyoksydantem więc przeciwdziała starzeniu się skóry, Aromat lawendy przynosi ukojenie skórze i ciału, uwalnia stres, Zmiękcza wodę aby cieszyć się bardziej przyjemnym prysznicem Ekonomiczne i praktyczne zalety używania filtra Waters Therapy Shower Otrzymamy miękką wodę w rozsądnej cenie zamiast instalować drogie zmiękczacze, Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, w filtrze wymieniamy jedynie wkład, Montaż filtra nie wymaga żadnego dodatkowego wyposażenia, instalacja i wymiana wkładów jest niezwykle prosta, Waters Therapy Shower zapewnia 50% oszczędności wody przy takim samym ciśnieniu dzięki systemowi napowietrzania wody Instalacja Waters Therapy Shower: Waters Therapy Shower jest bardzo prosty w instalacji, a także w przypadku ewentualnego demontażu dzięki temu można go zawsze zabrać w podróż! Krok 1: Otwórz opakowanie i sprawdź wszystkie części. Wyjmij obudowę Waters Therapy Shower i włóż wkład do obudowy. Krok 2: Zakręć obudowę po zamontowaniu wkładu, siła odpychająca, która się pojawia jest normalnym efektem magnesu. Krok 3: Połącz obudowę z wężem natryskowym. Krok 4: Połącz obudowę ze słuchawką prysznicową. Słuchawka prysznicowa Waters Therapy Shower: Totalnie nowa koncepcja słuchawki prysznicowej, która została specjalnie zaprojektowana aby dostarczyć Ci kompletnie unikalnego doświadczenia w czasie prysznica. Poczujesz się jak w środku lasu podczas brania prysznica! Płyta słuchawki prysznicowej zaprojektowana w taki sposób, że tryska setkami tysiącami anionów dając maksymalne odświeżenie z uczuciem przebywania w środku lasu. Filtr Micro Pad: Zainstalowany filtr micro pad w słuchawce prysznicowej filtruje wszystkie zanieczyszczenia takie jak rdza oraz inne zanieczyszczenia, chroniąc Twoją skórę i dodatkowo oczyszczając wodę. Idealny dla najmłodszych: Therapy Shower posiada raporty z badań bezpieczeństwa w zakresie skóry i oczu, a woda z… więcej »
Dodano: 2018-04-04
Global WaterCena: 400 zł

Waga:kg
Okres gwarancji:24 miesiące
Zasilanie:brak zasilania

Filtr do wody - odwrócona osmoza RO7

 Filtr do wody - odwrócona osmoza RO7

Woda podawana jest w dwóch wersjach do wyboru: - woda czysta (przygotowywanie posiłków i napojów) - woda lekko zmineralizowana (bezpośrednie spożycie - zamiast kupowanej wody butelkowanej) W obu wersjach woda jest mocno natleniona co dodatkowo podnosi jej walory zdrowotne. Siedmiostopniowy system z mineralizatorem oraz wkładem bioceramicznym GW-BCR-L2 Dlaczego tak bardzo skuteczny? Odwrócona osmoza jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania środków chemicznych. Osmoza odwrócona (ang.: reverse osmosis - RO) jest to proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Woda pod wpływem ciśnienia, przechodząc przez membranę z roztworu o większym stężeniu do roztworu o mniejszym stężeniu, zostaje trwale oddzielona od zanieczyszczeń, które są odprowadzane do ścieków. Dzięki zastosowaniu membrany o wielkości otworów pasujących do wielkości cząsteczek czystej wody uzyskujemy rozdział wody na poziomie molekularnym. W efekcie do celów spożywczych mamy wysokiej jakości wodę zgromadzoną w zbiorniku ciśnieniowym, z którego jest ona podawana do osobnej wylewki montowanej na blacie kuchennym lub zlewozmywaku. Filtr jest również wyposażony we wkład liniowy z węgla orzechów kokosowych - dzięki temu woda ma przyjemny, aksamitny smak. Dodatkowym etapem uzdatniania wody jest wkład bioceramiczny GW-BRC-L2 który wykorzystując ultra czerwone pasmo promieniowania układa cząsteczki wody w naturalne klastry oraz jonizuje wodę. Zastosowany w układzie filtracji mineralizator dolomitowy zapewnia odpowiednio zbilansowany zestaw związków mineralnych rozpuszczalnych w wodzie. Etapy filtracji wody: 1. Wkład piankowy 5 mikron (model GW-PS5-10) - usuwa zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 5 mikron 2. Wkład piankowy 1 mikron (model GW-PS1-10) - usuwa zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 1 mikron 3. Wkład węglowy blokowy (model GW-BL-10) - 4. Membrana osmotyczna - najważniejszy etap filtracji wody. W tym zestawie membrana o wydajności do 100 gpd (max 385 litrów/24h) lub za niewielką dopłatą membrana o wydajności do 150 gpd (max 577 litrów/24h) 5. Wkład liniowy węglowy 6. Mineralizator (model… więcej »
Dodano: 2018-04-04
Global WaterCena: 619 zł

Waga:7
00:kg
Okres gwarancji:120 miesiące

Drobne AGD

Prowadzenie domu wiąże się z licznymi, mniej lub bardziej przez nas lubianymi, czynnościami, takimi jak chociażby sprzątanie, odkurzanie czy prasowanie. Na szczęście dla nas, producenci drobnego AGD dbają, by w jak największym stopniu je nam ułatwić. Różnego rodzaju funkcjonalne odkurzacze czy żelazka pomogą nam uporać się z porządkami w domu, zaś niezliczone roboty kuchenne i czajniki pozwolą szybko i łatwo wyczarować bajeczne potrawy i napoje, tak by zostawić nam jak najwięcej czasu na zadbanie o siebie, używając suszarek, lokówek, depilatorów czy elektrycznych zestawów do manicure.