Urządzenia AGD

Jesteś tutaj: » Strona główna » Drobne AGD

Drobne AGD

Produkty od 1 do 20 z 494

Suszarka do grzybów i warzyw CHANTERELLES

 Suszarka do grzybów i warzyw CHANTERELLES

Suszarka składa sie z 5 tac, ma 8 stopni mocy.Sezon grzybowy już się zaczął nie czekaj do ostatniej chwili z kupnem Suszarki do grzybów. więcej »
Dodano: 2018-08-03
EsperanzaCena: 110 zł

Okres gwarancji:24 miesiące

HENRY HVR 200 9L. Odkurzacz profesjonalny angielskiej marki Numatic HVR 200-12

 HENRY HVR 200 9L. Odkurzacz profesjonalny angielskiej marki Numatic HVR 200-12

HVR 200-12 angielskiej marki Numatic, popularnie nazywany HENRY to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny i charakterystyczny odkurzacz na świecie. Trwała i estetycznie wykonana obudowa, duża 9 litrowa pojemność zbiornika, bogate wyposażenie dodatkowe oraz niezawodny silnik, kultura pracy i urok to główne zalety HENRY'EGO. Odkurzacz świetnie sprawdzi się zarówno do utrzymania czystości w domu jak i w profesjonalnej firmie sprzątającej, hotelach, biurach czy w szkołach i przedszkolach. Odkurzacz objęty jest trzyletnią gwarancją do zastosowań domowych oraz dwuletnią do zastosowań profesjonalnych. WYPOSAŻENIE: Wąż ssący 2,2m Rura prosta 2x 50cm stal nierdzewna Rura wygięta z regulacją stal nierdzewna Ssawka szczelinowa Ssawa uniwersalna 270mm Ssawa z włosiem- okrągła Ssawa do tapicerki 150mm Szczotka do ssawki 150mm Redukcja Worek NVM1 x3 więcej »
Dodano: 2019-02-04
NUMATIC AngliaCena: 589 zł

Waga:6
40:kg
Wysokość:370 mm
Szerokość:340 mm
Długość:340 mm
Rodzaj:workowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:620 W
Siła ssania:2300 kPa
Wydatek powietrza:49 l/s
Napięcie:230 V
Długość węża ssącego:2
20:MPa
Dodatkowe filtry:Filtr główny 99% zanieczyszczeń

Parowar inox wyświetlacz LCD DG 3547

 Parowar inox wyświetlacz LCD DG 3547

Funkcje - Programowany zegar cyfrowy - Wskaźnik poziomu wody - Możliwość napełnienia wodą podczas pracy Akcesoria w zestawie - 3 pojemniki szybkowaru - Pokrywa - Naczynie na ryż - Szalka do zbierania kapiących płynów więcej »
Dodano: 2018-08-21
CLATRONICCena: 166.99 zł

Zasilanie:sieciowe

Maszynka do mielenia mięsa RISSOLE

 Maszynka do mielenia mięsa RISSOLE

Trzy tarcze (2,7 mm, 4 mm, 8 mm) można używać do mielenia mięsa ale i innych produktów spożywczych. Maszynka posiada nasadki do wyrabiania kiełbas i kulek kebbe. W zestawie jest szatkownica, dzięki której można z łatwością uzyskać cieńsze lub grubsze wiórki lub plasterki. Smacznego! więcej »
Dodano: 2018-08-08
EsperanzaCena: 140 zł

Typ:stojący
Moc:800 W

Sokowirówka & Blender AD 4064

 Sokowirówka & Blender AD 4064

2 stopnieprędności. Posiada zbiornik na miąższ (300ml), litrowy pojemnik na sok. Moc urządzenia 800W. więcej »
Dodano: 2018-08-08
AdlerCena: 127 zł

Moc:800 W
Rodzaj końcówki:stal szlachetna

Blender ręczny Pesto EKM003G

 Blender ręczny Pesto EKM003G

Blender ręczny kolor zielony Moc W: 450 2 poziomy prędkości noże tnące ze stali nierdzewnej W zestaw wchodzą : 2 pojemniki do mieszania i siekania, nasadka do ubijania więcej »
Dodano: 2018-08-08
EsperanzaCena: 72 zł

Typ:ręczny
Kolor:zielony
Moc:450 W

naczynia

Gotowanie bez wody,smażenie bez tłuszczu.wykonane ze stali najwyższej jakości,przystosowane do każdego żródła energii. więcej »
Dodano: 2018-07-19
ZepterCena: 594 zł

Luksusowy filtr prysznicowy Waters Therapy Shower Max

 Luksusowy filtr prysznicowy Waters Therapy Shower Max

Funkcje Waters Therapy Shower: Usuwa chlor i szkodliwe związki chloropochodne w wodzie kranowej chroniąc skórę przed altuszkodzeniami spowodowanymi przez związki chemiczne, Zmiękcza włosy i przeciwdziała zniszczeniom oraz utracie włosów z powodu chloru, Upiększa skórę poprzez kolagen, który wzmacnia elastyczność skóry, Witamina C dostarcza składników odżywczych do skóry, jest antyoksydantem więc przeciwdziała starzeniu się skóry, Aromat lawendy przynosi ukojenie skórze i ciału, uwalnia stres, Zmiękcza wodę aby cieszyć się bardziej przyjemnym prysznicem Ekonomiczne i praktyczne zalety używania filtra Waters Therapy Shower Otrzymamy miękką wodę w rozsądnej cenie zamiast instalować drogie zmiękczacze, Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, w filtrze wymieniamy jedynie wkład, Montaż filtra nie wymaga żadnego dodatkowego wyposażenia, instalacja i wymiana wkładów jest niezwykle prosta, Waters Therapy Shower zapewnia 50% oszczędności wody przy takim samym ciśnieniu dzięki systemowi napowietrzania wody Instalacja Waters Therapy Shower: Waters Therapy Shower jest bardzo prosty w instalacji, a także w przypadku ewentualnego demontażu dzięki temu można go zawsze zabrać w podróż! Krok 1: Otwórz opakowanie i sprawdź wszystkie części. Wyjmij obudowę Waters Therapy Shower i włóż wkład do obudowy. Krok 2: Zakręć obudowę po zamontowaniu wkładu, siła odpychająca, która się pojawia jest normalnym efektem magnesu. Krok 3: Połącz obudowę z wężem natryskowym. Krok 4: Połącz obudowę ze słuchawką prysznicową. Słuchawka prysznicowa Waters Therapy Shower: Totalnie nowa koncepcja słuchawki prysznicowej, która została specjalnie zaprojektowana aby dostarczyć Ci kompletnie unikalnego doświadczenia w czasie prysznica. Poczujesz się jak w środku lasu podczas brania prysznica! Płyta słuchawki prysznicowej zaprojektowana w taki sposób, że tryska setkami tysiącami anionów dając maksymalne odświeżenie z uczuciem przebywania w środku lasu. Filtr Micro Pad: Zainstalowany filtr micro pad w słuchawce prysznicowej filtruje wszystkie zanieczyszczenia takie jak rdza oraz inne zanieczyszczenia, chroniąc Twoją skórę i dodatkowo oczyszczając wodę. Idealny dla najmłodszych: Therapy Shower posiada raporty z badań bezpieczeństwa w zakresie skóry i oczu, a woda z… więcej »
Dodano: 2018-04-04
Global WaterCena: 400 zł

Waga:300
00:kg
Okres gwarancji:24 miesiące
Zasilanie:brak zasilania

Filtr do wody - odwrócona osmoza RO7

 Filtr do wody - odwrócona osmoza RO7

Woda podawana jest w dwóch wersjach do wyboru: - woda czysta (przygotowywanie posiłków i napojów) - woda lekko zmineralizowana (bezpośrednie spożycie - zamiast kupowanej wody butelkowanej) W obu wersjach woda jest mocno natleniona co dodatkowo podnosi jej walory zdrowotne. Siedmiostopniowy system z mineralizatorem oraz wkładem bioceramicznym GW-BCR-L2 Dlaczego tak bardzo skuteczny? Odwrócona osmoza jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania środków chemicznych. Osmoza odwrócona (ang.: reverse osmosis - RO) jest to proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Woda pod wpływem ciśnienia, przechodząc przez membranę z roztworu o większym stężeniu do roztworu o mniejszym stężeniu, zostaje trwale oddzielona od zanieczyszczeń, które są odprowadzane do ścieków. Dzięki zastosowaniu membrany o wielkości otworów pasujących do wielkości cząsteczek czystej wody uzyskujemy rozdział wody na poziomie molekularnym. W efekcie do celów spożywczych mamy wysokiej jakości wodę zgromadzoną w zbiorniku ciśnieniowym, z którego jest ona podawana do osobnej wylewki montowanej na blacie kuchennym lub zlewozmywaku. Filtr jest również wyposażony we wkład liniowy z węgla orzechów kokosowych - dzięki temu woda ma przyjemny, aksamitny smak. Dodatkowym etapem uzdatniania wody jest wkład bioceramiczny GW-BRC-L2 który wykorzystując ultra czerwone pasmo promieniowania układa cząsteczki wody w naturalne klastry oraz jonizuje wodę. Zastosowany w układzie filtracji mineralizator dolomitowy zapewnia odpowiednio zbilansowany zestaw związków mineralnych rozpuszczalnych w wodzie. Etapy filtracji wody: 1. Wkład piankowy 5 mikron (model GW-PS5-10) - usuwa zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 5 mikron 2. Wkład piankowy 1 mikron (model GW-PS1-10) - usuwa zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 1 mikron 3. Wkład węglowy blokowy (model GW-BL-10) - 4. Membrana osmotyczna - najważniejszy etap filtracji wody. W tym zestawie membrana o wydajności do 100 gpd (max 385 litrów/24h) lub za niewielką dopłatą membrana o wydajności do 150 gpd (max 577 litrów/24h) 5. Wkład liniowy węglowy 6. Mineralizator (model… więcej »
Dodano: 2018-04-04
Global WaterCena: 619 zł

Okres gwarancji:120 miesiące
Zasilanie:brak zasilania

Dzbanek filtrujący i alkalizujący Antioxidant Alkaline Jug

 Dzbanek filtrujący i alkalizujący Antioxidant Alkaline Jug

Naturalny system filtracji - dzbanek alkalizujący Biocera 1. Bogaty w aktywy wodór, niszczący wolne rodniki 2. Działanie antyoksydacyjne o nadzwyczajnej sile. 3. Mniejsze cząsteczki są lepiej przyswajane przez organizm i szybciej oczyszczają go z toksyn. 4. Dostarczane minerały pomagają zachować równowagę metaboliczną. Antyoksydacyjny, alkalizujący dzbanek Biocera Podnosi wartość pH filtrowanej wody do nawet 10,2 pH Obniża potencjał redoks (ORP) wody do -550 Zmniejsza rozmiar klastrów cząsteczek wody, dzięki czemu jest ona łatwiej przyswajalna przez organizm Dodaje do wody alkaliczne minerały, takie jak potas, magnez i wapń. Antyoksydacyjna woda alkaliczna dba o organizm skutecznie neutralizując wolne rodniki. uzyskane wyniki zależą od jakości użytej wody, długości czasu kontaktu wody z filtrem, oraz stopnia zużycia wkładu. Możliwe uzyskanie lepszych rezultatów. Woda z alkalizującego dzbanka Biocera Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podaje, że podłoże 80% chorób występujących u ludzi jest związane z wodą. Inaczej mówiąc, zdrowa woda może pomóc wyleczyć 80% chorób. Woda wpływa na całe nasze życie, na zdrowie, stany chorobowe, proces starzenia oraz nastrój i uczucie szczęścia. Antyoksydacyjny, alkalizujący dzbanek Biocera jako pierwszy na świecie wytwarza wodę alkaliczną bez elektrolizy. Woda z dzbanka Biocera usuwa kwaśne toksyny, powodujące starzenie ciała i różne choroby. A więc dzięki piciu odpowiedniej wody możesz dbać o zdrowie bez sięgania po suplementy. Oto nowy standard dobrej, zdrowej wody dla Ciebie i Twojej rodziny. Całkowita pojemność: 3,2 litra Realna ilość wody do jednorazowego wykorzystania: 1,8 litra W komplecie dwa wkłady filtrujące i jonizujące wodę Najwyższa jakość granulek ceramicznych Biocera Po raz pierwszy na świecie bezpieczeństwo tego typu produktu zostało potwierdzone przez amerykańską Narodową Fundację Naukową (NSF). Wkłady alkalizujące Biocera (zbudowane z granulek ceramicznych) pomyślnie przeszły testy bezpieczeństwa amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA). Etapy filtracji wody: Krok 1: Filtracja Wkład wykorzystuje wysokiej jakości węgiel i inne minerały, które usuwają chlor, przeciwdziałają namnażaniu bakterii oraz usuwają metale ciężkie i inne… więcej »
Dodano: 2018-04-04
BioceraCena: 360 zł

Okres gwarancji:24 miesiące
Zasilanie:brak zasilania

WORKI PERFECT BAG AEG AGMB01K AGMB01K AEG GR28 4 szt + filtr

 WORKI PERFECT BAG AEG AGMB01K AGMB01K AEG GR28 4 szt + filtr

Pasuje do następujących modeli odkurzaczy: AEG 1500 Compact electronic Vampyr 1905 Vampyr E 1700 Plus 2002.1 Vampyr 2002 Vampyr E 180 AAM Essenti Vampyr 2300 Vampyr E 181 AAM Parketo Vampyr 4110 Vampyr E 185 AirMAX Fresh Air Vampyr 4111 Vampyr E 190 CE 4100 - CE 4199 Vampyr 4120 Vampyr E 200 Turbo CE Mr. Big Vampyr 5000 - Vampyr 5999 Vampyr Europe 1st CE Power ZCE 1800 Vampyr 5039 Vampyr Exquisit 1201 CE Power ZCE 2200 Vampyr 5200 Vampyr Exquisit 1202 CE Smart & Clean Vampyr 525 Vampyr Exquisit 1400 el CE Ultrapower Vampyr 61 EKW Vampyr Exquisit 1500 Ecotec Vampyr ACE 4120 Vampyr Exquisit 200 Ergo Essence AE 2000 Trio Vampyr ACE 4122 Vampyr Exquisit 217 Ergo Essence AE 4550 - Ergo Essence AE 4598 Vampyr CE 100 - Vampyr CE 999 Vampyr Exquisit 500 GR 28 Vampyr CE 1700.0 Vampyr Freshline H 2000 Vampyr CE 1700.1 Vampyr H 2000 H 2162 Vampyr CE 1800 Comfort Vampyr Lemon H 2182 Vampyr CE 2000 - Vampyr CE 2999 Vampyr Mega Power 2 H 2202 Vampyr CE 4118 Vampyr Mega Power 3 HH 2202 Vampyr CE 4918 Vampyr Mega Power 5 K 3170 Vampyr CE 5.1700 Vampyr Parketto K 3180 Vampyr CE 660.0 Vampyr Plus K 3200 Vampyr CE 700 Vampyr Power Star Luxor 1 Vampyr CE 950 Vampyr Red Zac el MM 1700 Vampyr CE Azurro Vampyr Rosso MM 1800 Vampyr CE Compact Vampyr Samba MM 2000 Vampyr CE Compact 2 Vampyr SCE 0 Öko Vampyr 61 Vampyr CE Jubilee Vampyr SCE 1 Silver Star Vampyr CEK 4170 Vampyr SCE 2 Trio Vampyr CE Mega Power Vampyr SCE 3 Vampyr 1500 Vampyr CE Power! Vampyr SUN Vampyr 1600 Vampyr CE Power Line Vampyr T 2.1 Vampyr 1605 Vampyr CE Power Star Vampyr T 2.2 Vampyr 1610 Vampyr CE… więcej »
Dodano: 2018-03-01
WORWOCena: 11.5 zł

KOMPLET WORKÓW +FILTR ELMB01K

 KOMPLET WORKÓW +FILTR ELMB01K

Pasuje do następujących modeli odkurzaczy: AEG AE 4620 GR 200 Ultra Silencer AUS 4030 - Ultra Silencer AUS 4090 AET 7740 JetMaxx AJM 6800 - JetMaxx AJM 6899 Ultra Silencer GREEN: AUSG 3900 AirMax 6324 JetMaxx AJM 68FD1...9 Ultra Silencer GREEN: AUSÖ 3000 AirMax AAM 6100 - AirMax AAM 6160C JetMaxx GREEN: AJG 6800 - JetMaxx GREEN: AJG 6899 Viva Control AVC 1100 - Viva Control AVC 1190 AirMax AAM 6216 Maximus 2000 - Maximus 2200 Viva Control AVC 1220 - Viva Control AVC 1230 AirMax AAM 6320 CD Maximus AMX 7010 - Maximus AMX 7035 Viva Control Essential AVC 1110 AirMax AAM 7124 POW Oxygen+ 7335 Viva Control Parketto AVC 1130 AirMax GREEN: AAM 6200 ÖKO Oxygen+ AO 7320 Viva Control Power AVC 1120 Clario 2 3525 QS Elegance AVQ 2220 - QS Elegance AVQ 2250 Viva Control Remote Control AVC 1150 Clario 2 AEP 3515 System Pro P1 - System Pro P999 Viva Control Turbo AVC 1140 Clario AEC 7570 - Clario AEC 7572/PAR Ultra One AEL 8800 - Ultra One AEL 8899 Viva Quick Stop AVQ 2100 - Viva Quick Stop AVQ 2141 Ergo Space 355 Ultra One GREEN: AG 8800 Viva Quick Stop Essential AVQ 2100 Ergo Space AES 340 Ultra Silencer AUS 3901 Viva Quick Stop Parketto AVQ 2101 Ergo Space GREEN: AESG 300 Ultra Silencer AUS 3930 Viva Quick Stop Power AVQ 2102 Essensio AEO 5400 - Essensio AEO 5499 Ultra Silencer AUS 3965P OTTO 732.326 SATRAP Aspira King 1800 TORNADO 34 Pluto TO 3600 Essensio TO 4600 - Essensio TO 4699 Pluton 3525 Airmax TO 6400 - Airmax TO 6451 Essensio TO 5400 - Essensio TO 5499 Pluton TO 3515 Bolido 1500 - Bolido 1800 JetMaxx TO 6800 - JetMaxx TO 6899 Rolltronic 4620 Bolido TO 4500 - Bolido TO 4595 JetMaxx TO… więcej »
Dodano: 2018-03-01
WORWOCena: 9.5 zł

Domowe urządzenie do popcornu oświetlenie teflonowy garnek MP10080006

 Domowe urządzenie do popcornu oświetlenie teflonowy garnek MP10080006

Urządzenie do popcornu retro 300 W - MP10080006 Maszyna do popcornu marki Bredeco to niewielkie, ale wydajne urządzenie, które pozwoli przygotować porcję przepysznej przekąski podczas spotkań ze znajomi, imprez dziecięcych czy domowych wieczorów filmowych. Urządzenie wykonane zostało z dbałością o detale tak, aby było funkcjonalne, łatwe w obsłudze oraz by cieszyło oczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Obudowa maszyny wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wewnątrz komory zainstalowano oświetlenie pozwalające na obserwowanie procesu przygotowywania popcornu Garnek pokryto warstwą teflonu oraz wyposażono w mieszadło, dzięki czemu popcorn nie przywiera do dna oraz się nie przypala. Klamkę od drzwiczek, gałkę rączki oraz uchwyt do wyjmowania garnka wykonano z nienagrzewającego się tworzywa. Maszyna wyposażona została w wydajny silnik, który równomiernie rozprowadza ciepło w komorze. Porcję 57 g popcornu można przygotować już w 100 sekund. W zestawie znajdują się miska na popcorn, łyżka oraz miarka do oleju, które sprawiają, że maszyna jest gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Specyfikacja: Artykuł: Maszyna do popcornu BCPK-300-WR Nr katalogowy: MP10080006 Stan artykułu: Nowy Materiał: Plastik Materiał wnętrza komory: Stal pokryta teflonem Moc: 300 W Napięcie: 230 V~/ 50 Hz Maksymalna temperatura: 359°C Czas przygotowania: 100 s Maksymalna porcja ziaren: 57 g Pojemność komory na popcorn: 8,5 l Pojemność komory grzewczej: 0,63 l Pojemność całkowita: 9,13 l Długość przewodu zasilającego: 87 cm Wymiary (DxSxW): 28,5 x 32,5 x 46 cm Waga: 3,3 kg Wymiary wysyłki (DxSxW): 31 x 29 x 49 cm Waga wysyłki: 4 kg W skład zestawu wchodzą: Maszyna do popcornu Miska Rączka Łyżka do popcornu Miarka do oleju Instrukcja obsługi Dowód zakupu- paragon / FV Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto… więcej »
Dodano: 2018-02-05
BredecoCena: 219 zł

Waga:3
30:kg
Wysokość:460 mm
Szerokość:285 mm
Długość:325 mm
Zasilanie:sieciowe

Wata cukrowa w domu maszynka 500W gratisy MP10080002

 Wata cukrowa w domu maszynka 500W gratisy MP10080002

Urządzenie do waty cukrowej retro 500 W - MP10080002 Maszyna do waty cukrowej marki Bredeco to niewielkie, ale wydajne urządzenie, które pozwoli przygotować tak kochaną przez dzieci watę cukrową także w warunkach domowych. Umili rodzinne imprezy i dziecięce urodziny. Obudowa maszyny wykonana została z odpornego na uszkodzenia i odkształcenia polipropylenu, a jej stylowy różowy kolor przyciąga wzrok. Misę, nasadkę ochronną oraz głowicę można wyjąć i umyć w zmywarce, co niewątpliwie ułatwia obsługę urządzenia. Maszyna zaopatrzona została w gumowe nóżki z przyssawkami, które tłumią drgania i zapewniają odpowiednią stabilność. Maszyna wyposażona została w kwarcową grzałkę oraz wydajny silnik pracujący z prędkością 2550 obr./min, który rozprowadza ciepło w komorze na cukier. Urządzenie posiada jeden włącznik, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle łatwa. W zestawie znajdują się miarka na cukier oraz 10 bambusowych patyczków, które sprawiają, że maszyna jest gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu. Na innych naszych aukcjach znajdziesz kolorowy, smakowy cukier, dzięki czemu przygotowywana wata cukrowa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. W ofercie posiadamy aż 20 smaków cukru. Specyfikacja: Artykuł: Maszyna do waty cukrowej BCZK-500-WR Nr katalogowy: MP10080002 Stan artykułu: Nowy Materiał obudowy: Polipropylen Materiał głowicy: Stal z teflonową powłoką Materiał grzałki: Kwarc Moc: 500 W Napięcie/częstotliwość: 230 V / 50 Hz Prędkość obrotowa: 2550 obr./min Maksymalna temperatura w komorze: 235°C Czas nagrzewania komory: 4-5 min Czas przygotowania porcji waty cukrowej: 5 min Maksymalna pojemność komory na cukier: 50 ml Maksymalna sugerowana porcja cukru: 20 g Mycie w zmywarce odłączanych elementów: Tak Łyżka do cukru w zestawie: Tak Bambusowe patyczki w zestawie: Tak (10 szt.) Przewód zasilający: 0,79 m Wymiary (DxSxW): 28,5 x 28,5 x 18 cm Waga: 1,4 kg Wymiary wysyłki (DxSxW): 30 x 19 x 31 cm Waga wysyłki: 2,5 kg W skład zestawu wchodzą: Maszyna do waty cukrowej Misa z nakładką ochronną Łyżka do cukru Bambusowe patyczki –… więcej »
Dodano: 2018-02-05
BredecoCena: 119 zł

Waga:1
40:kg
Wysokość:180 mm
Szerokość:285 mm
Długość:285 mm
Zasilanie:sieciowe

Urządzenie do waty cukrowej wózeczek na imprezę dzień dziecka MP10080001

 Urządzenie do waty cukrowej wózeczek na imprezę dzień dziecka MP10080001

Urządzenie do waty cukrowej 500 W - MP10080001 Maszyna do waty cukrowej marki Bredeco to niewielkie, ale wydajne urządzenie, które pozwoli przygotować tak kochaną przez dzieci watę cukrową także w warunkach domowych. Umili rodzinne imprezy i dziecięce urodziny. Obudowa maszyny wykonana została z odpornego na uszkodzenia i odkształcenia polipropylenu, a jej stylowy różowy kolor i oryginalny design przyciąga wzrok. Misę, nasadkę ochronną oraz głowicę można wyjąć i umyć w zmywarce, co niewątpliwie ułatwia obsługę urządzenia. Maszyna wyposażona została w kwarcową grzałkę oraz wydajny silnik pracujący z prędkością 2450 obr./min, który rozprowadza ciepło w komorze na cukier. Urządzenie posiada jeden włącznik, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle łatwa. W zestawie znajdują się miarka na cukier oraz 10 bambusowych patyczków, które sprawiają, że maszyna jest gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu. Na innych naszych aukcjach znajdziesz kolorowy, smakowy cukier, dzięki czemu przygotowywana wata cukrowa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. W ofercie posiadamy aż 20 smaków cukru. Specyfikacja: Artykuł: Maszyna do waty cukrowej BCZK-500-WT Nr katalogowy: MP10080001 Stan artykułu: Nowy Materiał obudowy: Polipropylen Materiał głowicy: Stal z teflonową powłoką Materiał grzałki: Kwarc Moc: 500 W Napięcie/częstotliwość: 230 V / 50 Hz Prędkość obrotowa: 2450 obr./min Maksymalna temperatura w komorze: 235°C Czas nagrzewania komory: 4-5 min Czas przygotowania porcji waty cukrowej: 5 min Maksymalna pojemność komory na cukier: 50 ml Maksymalna sugerowana porcja cukru: 20 g Mycie w zmywarce odłączanych elementów: Tak Łyżka do cukru w zestawie: Tak Bambusowe patyczki w zestawie: Tak (10 szt.) Przewód zasilający: 0,84 m Wymiary (DxSxW): 28,5 x 28,5 x 26,5 cm Waga: 1,5 kg Wymiary wysyłki (DxSxW): 30 x 25 x 30 cm Waga wysyłki: 2 kg W skład zestawu wchodzą: Maszyna do waty cukrowej Misa z nakładką ochronną Łyżka do cukru Bambusowe patyczki – 10 szt. Instrukcja obsługi Dowód zakupu- paragon / FV Paczki wysyłamy firmą kurierską… więcej »
Dodano: 2018-02-05
BredecoCena: 119 zł

Waga:1
50:kg
Wysokość:265 mm
Szerokość:285 mm
Długość:285 mm
Zasilanie:sieciowe

Domowa maszynka do waty cukrowej miarka i patyczki gratis MP10080000

 Domowa maszynka do waty cukrowej miarka i patyczki gratis MP10080000

Urządzenie do waty cukrowej 500 W - MP10080000 Maszyna do waty cukrowej marki Bredeco to niewielkie, ale wydajne urządzenie, które pozwoli przygotować tak kochaną przez dzieci watę cukrową także w warunkach domowych. Umili rodzinne imprezy i dziecięce urodziny. Obudowa maszyny wykonana została z odpornego na uszkodzenia i odkształcenia polipropylenu, a jej stylowy różowy kolor przyciąga wzrok. Misę, nasadkę ochronną oraz głowicę można wyjąć i umyć w zmywarce, co niewątpliwie ułatwia obsługę urządzenia. Maszyna zaopatrzona została w gumowe nóżki z przyssawkami, które tłumią drgania i zapewniają odpowiednią stabilność. Maszyna wyposażona została w kwarcową grzałkę oraz wydajny silnik pracujący z prędkością 2550 obr./min, który rozprowadza ciepło w komorze na cukier. Urządzenie posiada jeden włącznik, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle łatwa. W zestawie znajdują się miarka na cukier oraz 10 bambusowych patyczków, które sprawiają, że maszyna jest gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu. Na innych naszych aukcjach znajdziesz kolorowy, smakowy cukier, dzięki czemu przygotowywana wata cukrowa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. W ofercie posiadamy aż 20 smaków cukru. Specyfikacja: Artykuł: Maszyna do waty cukrowej BCZK-500-W Nr katalogowy: MP10080000 Stan artykułu: Nowy Materiał obudowy: Polipropylen Materiał głowicy: Stal z teflonową powłoką Materiał grzałki: Kwarc Moc: 500 W Napięcie/częstotliwość: 230 V / 50 Hz Prędkość obrotowa: 2550 obr./min Maksymalna temperatura w komorze: 235°C Czas nagrzewania komory: 4-5 min Czas przygotowania porcji waty cukrowej: 5 min Maksymalna pojemność komory na cukier: 50 ml Maksymalna sugerowana porcja cukru: 20 g Mycie w zmywarce odłączanych elementów: Tak Łyżka do cukru w zestawie: Tak Bambusowe patyczki w zestawie: Tak (10 szt.) Przewód zasilający: 0,79 m Wymiary (DxSxW): 28,5 x 28,5 x 16,3 cm Waga: 1,4 kg Wymiary wysyłki (DxSxW): 31 x 19 x 31,5 cm Waga wysyłki: 2 kg W skład zestawu wchodzą: Maszyna do waty cukrowej Misa z nakładką ochronną Łyżka do cukru Bambusowe patyczki – 10… więcej »
Dodano: 2018-02-05
BredecoCena: 109 zł

Waga:1
40:kg
Wysokość:163 mm
Szerokość:285 mm
Długość:285 mm
Zasilanie:sieciowe

Ekspres do kawy NIVONA 680 Black Cube

 Ekspres do kawy NIVONA 680 Black Cube

NIVONA 680 cechuje: Nowoczesne wzornictwo 3D - Black CubeSystem Aroma Balance 3 profile wyboru intensywności aromatuZintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacjiTekstowo-graficzny kolorowy wyświetlacz TFT15 bar oraz "System Aromatica" do przygotowywania kawy o głębszym smaku i aromacieAutomatyczne programy (płukanie, czyszczenie, odkamienianie) Więcej informacji na www.anirax.pl więcej »
Dodano: 2017-11-20
NivonaCena: 2799 zł

Waga:11
00:kg

Ekspres do kawy NIVONA 670 Silver Line

 Ekspres do kawy NIVONA 670 Silver Line

NIVONA 670 cechuje: Nowoczesne wzornictwo 3D - Silver LineSystem Aroma Balance 3 profile wyboru intensywności aromatuZintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacjiTekstowo-graficzny kolorowy wyświetlacz TFTPięciostopniowy wybór mocy aromatu15 bar oraz "System Aromatica" do przygotowywania kawy o głębszym smaku i aromacieAutomatyczne programy (płukanie, czyszczenie, odkamienianie) Więcej informacji na www.anirax.pl więcej »
Dodano: 2017-11-20
NivonaCena: 2799 zł

Waga:11
00:kg

Ekspres do kawy JURA D6 Platin

 Ekspres do kawy JURA D6 Platin

JURA D6 charakteryzuje: proces impulsowego parzenia kawy, który optymalizuje czas ekstrakcji dla uzyskania kawy o najwyższej jakości,Inteligentny System Wody (Intelligent Water System, I.W.S.®), który rozpoznaje automatycznie filtr, zapewniając idealną jakość wody,możliwość przygotowania spienionego mleka dzięki systemowi Easy Cappuccino,banalnie prosta obsługa urządzenia,wyświetlacz tekstowy. Więcej informacji na www.anirax.pl więcej »
Dodano: 2017-11-20
JuraCena: 3390 zł

Waga:8
70:kg

Ekspres do kawy JURA S8 Chrome

 Ekspres do kawy JURA S8 Chrome

Co charakteryzuje JURA S8: 15 specjałów kawowych od ristretto przez latte macchiato po flat whitemożliwość przygotowania dwóch kaw czarnych jednocześnieduży, kolorowy, dotykowy wyświetlacz TFT wizualizacja wyświetlanych poleceńProces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)Inteligentny system wody (I.W.S.®)nienaganną higienę posiadającą certyfikat TÜV. Więcej informacji na www.anirax.pl więcej »
Dodano: 2017-11-20
JuraCena: 6999 zł

Waga:10
00:kg

Drobne AGD

Prowadzenie domu wiąże się z licznymi, mniej lub bardziej przez nas lubianymi, czynnościami, takimi jak chociażby sprzątanie, odkurzanie czy prasowanie. Na szczęście dla nas, producenci drobnego AGD dbają, by w jak największym stopniu je nam ułatwić. Różnego rodzaju funkcjonalne odkurzacze czy żelazka pomogą nam uporać się z porządkami w domu, zaś niezliczone roboty kuchenne i czajniki pozwolą szybko i łatwo wyczarować bajeczne potrawy i napoje, tak by zostawić nam jak najwięcej czasu na zadbanie o siebie, używając suszarek, lokówek, depilatorów czy elektrycznych zestawów do manicure.