Urządzenia AGD

Jesteś tutaj: » Strona główna » Golarki

Golarki

Golarka do ubrań swetrów tapicerki - mocna SY-2001

 Golarka do ubrań swetrów tapicerki - mocna SY-2001

Golarka SY-2001 wspaniale usuwa zmechacenia, włosy, sierść zwierząt z materiału. Można ją używać do ubrań, swetrów, kocy, tapicerki w samochodzie i meblach domowych. Posiada nakładkę zmieniająca dystans ostrzy od materiału. Ochronna podstawka. Specyfikacja: wygoda w użyciu na baterie lub zasilacz duży przeźroczysty pojemnik na nitki zabezpieczenie dystansowe idealna do swetrów, tapicerki, wykładzin, t-shirt i innych rzeczy włącznik podkładka dystansowa podstawka szczotka do czyszczenia pojemnik na śmieci pojemnik na baterie Produkt fabrycznie nowy zapakowany w oryginalne pudełko. więcej »
Dodano: 2014-09-19
Brak danychCena: 59.99 zł

Waga:kg
Okres gwarancji:24 miesiące
Załączone wyposażenie:podstawka
Zasilanie:akumulatorowo-sieciowe
Sposób golenia:na sucho

Maszynka do włosów 1400 Edition 1400

 Maszynka do włosów 1400 Edition 1400

Charakteryzuje się trwałością materiałów. Ostrze wykonane w technologii Made in Germany. Maszynka posiada system regulacji wysokości cięcia od 0,1 mm do 3 mm. Daje możliwość cięcia w pięciu różnych długościach (od 0,1 do 3 milimetrów) dzięki systemowi Multi click. Charakterystyka produktu: nasadka regulowana 4-18 mm, szerokość ostrza - 46 mm, szczoteczka i olejek do czyszczenia i pielęgnacji ostrza, osłona noża oraz napęd cewkowy o mocy 10 W. Posiada napęd elektromagnetyczny sieciowy. więcej »
Dodano: 2012-11-04
MoserCena: 199 zł

Golarka Power Touch PT 720

 Golarka Power Touch PT 720

Opis Techniczny: Kod Producenta PT 720 Przeznaczenie • Golarka z możliwością mycia w wodzie i systemem QuickRinse System golenia Na sucho System tnący Rotacyjny Opis systemu nawilżania - Możliwość mycia w wodzie • Golarka z możliwością mycia w wodzie i systemem QuickRinse System głowic Głowica Ultra Track -Wygodne i dokładne golenie • System Super Lift & Cut zapewnia komfortowe i dokładne golenie. mm Model wymiennej głowicy HQ8 System dopasowania do twarzy • System Super Lift & Cut zapewnia komfortowe i dokładne golenie mm Trymer Nie Wyświetlacz LCD Nie Wskaźniki • Wyświetlacz: 1 wskaźnik LED, Wskaźnik ładowania, Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora, Wskaźnik pełnego naładowania,szybkiego naładowania Kolor niebiesko-srebrno czarna Typ zasilania Akumulatorowe Zakres zasilania z sieci Rodzaj baterii/akumulatora: Li-Ion. • Automatyczne napięcie: 100–240 V • Pobór mocy w trybie gotowości: < 0,2 W Czas ładowania 8 godzin Czas golenia Ponad 40 minut Etui Brak W więcej »
Dodano: 2012-03-14
PHILIPSCena: 265 zł

Sposób golenia:na sucho
mokro