Urządzenia AGD

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy

Produkty od 1 do 20 z 57

EILFIX-KMR TABS 250 szt

 EILFIX-KMR TABS 250 szt

EILFIX KMR-TABS to tabletki do czyszczenia ekspresów automatycznych biurowych i domowych, takich jak Saeco, Jura czy Krups, posiadających program czyszczenia. Środek czyszczący w tabletkach z dodatkiem aktywnego tlenu do usuwania garbników oraz osadów kawowych w automatycznych ekspresach do kawy. Dozowanie zgodne z instrukcją producenta ekspresu. Ekspres sam powiadamia o potrzebie oczyszczenia, ale należy zwrócić uwagę na to, że zbyt rzadkie stosowanie środków czyszczących może negatywnie wpływać na jakość pracy ekspresu, a tym samym na jakość kawy. Pamiętajmy, że tylko regularne czyszczenie ekspresów pozwoli na długie i sprawne ich funkcjonowanie, a ponadto pozwoli na uniknięcie potencjalnych uszkodzeń i kosztownych napraw. Opakowanie: 250 tabletek 2 g. Jedna tabletka wystarcza na 1 czyszczenie. Uwaga! Należy przestrzegać zaleceń producenta urządzenia. Również w czajnikach i innych urządzeniach postępujemy według instrukcji producenta. UWAGA! Środek działa drażniąco na oczy. W razie połknięcia trzeba natychmiast udać się do lekarza. Chronić przed dziećmi! więcej »
Dodano: 2021-03-01
EILFIXCena: 87.5 zł

Rodzaj:ciśnieniowy

Ekspres do kawy JURA S8 Chrome

 Ekspres do kawy JURA S8 Chrome

Co charakteryzuje JURA S8: 15 specjałów kawowych od ristretto przez latte macchiato po flat whitemożliwość przygotowania dwóch kaw czarnych jednocześnieduży, kolorowy, dotykowy wyświetlacz TFT profesjonalny młynek Aromawizualizacja wyświetlanych poleceńProces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)Inteligentny system wody (I.W.S.®)nienaganną higienę posiadającą certyfikat TÜV. Więcej informacji na www.anirax.pl więcej »
Dodano: 2017-11-20
JuraCena: 7499 zł

Waga:10
00:kg

Automatyczny ekspres do kawy idealny do biura Nivona 1030 + pojemnik 1030

 Automatyczny ekspres do kawy idealny do biura Nivona 1030 + pojemnik 1030

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 1030 + pojemnik na mleko Obudowa ekspresu w kolorze czarnym wraz z frontem w matowej czerni z eleganckimi chromowanymi detalami sprawiają, że urządzenie pasować będzie do każdej nowoczesnej kuchni i biura. Ekspres wyposażony został w kolorowy dotykowy wyświetlacz TFT. Wyświetlacz może być obsługiwany dotykowo lub za pomocą pokrętła umieszczonego bezpośrednio pod nim. Dzięki modułowi Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji możliwe jest zmienianie ustawień i zaparzanie kawy za pomocą telefonu. Dodatkowym atutem jest dwukolorowe podświetlenie filiżanek, które włącza się podczas zaparzania kawy. Urządzenie posiada wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności aż 3,5 litra, co wraz ze zbiornikiem na kawę mieszczącym 600 g ziaren sprawia, że jest to model idealny do zastosowań biurowych. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren. Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki oraz podgrzewaną tacę na filiżanki. Z tyłu ekspresu umieszczono rolki transportowe, które ułatwią jego przesunięcie. W zestawie znajduje się pojemnik na mleko, który można przechowywać w lodówce. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi ekspres pozwala użytkownikowi na łatwe sterowanie parametrami parzenia takimi jak moc, profil aromatu i ilość naparu. Kawa może zostać przygotowana zarówno poprzez każdorazowe ustawianie parametrów parzenia, jak i poprzez wybór jednego z zaprogramowanych przepisów na kawę (w tym 18 własnych). System Aroma Balance umożliwia uzyskanie napojów o różnym bukiecie smakowym. Można wybrać jeden z 3 profili aromatu: dynamiczny, stały lub intensywny. Ekspres posiada dwa bloki termiczne, co skraca czas przygotowania napoju. Ekspres jednocześnie podgrzewa parę do spieniania mleka i wodę do zaparzania kawy. System OneTouch Spumatore Duo pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować 2 kawy mleczne jednocześnie. Funkcja Koneser Cappuccino pozwoli na eksperymentowanie podczas przygotowywania kaw mlecznych. Specyfikacja produktu Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 1030 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230… więcej »
Dodano: 2017-08-04
NivonaCena: 9999 zł

Waga:12
00:kg
Wysokość:420 mm
Szerokość:300 mm
Długość:480 mm
Rodzaj:ciśnieniowy
Okres gwarancji:12 miesiące
Moc:2700 W
Pojemność:3 l
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak
Sterowanie:elektroniczne

Ekspres do kawy automatyczny 15 bar + pojemnik na mleko Nivona 858 858

 Ekspres do kawy automatyczny 15 bar + pojemnik na mleko Nivona 858 858

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 858 Ekspres posiada obudowę w czarnym kolorze z frontem ze stali nierdzewnej z eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny wyświetlacz TFT, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Dzięki modułowi Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji możliwe jest zmienianie ustawień i zaparzanie kawy za pomocą telefonu.Dodatkowym atutem jest dwukolorowe podświetlenie filiżanek, które włącza się podczas zaparzania kawy. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren.Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki oraz podgrzewaną tacę na filiżanki. Z tyłu ekspresu umieszczono rolki transportowe, które ułatwią jego przesunięcie. W zestawie znajduje się pojemnik na mleko, który można przechowywać w lodówce. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi ekspres pozwala użytkownikowi na łatwe sterowanie parametrami parzenia takimi jak moc i ilość naparu. Kawa może zostać przygotowana zarówno poprzez każdorazowe ustawianie parametrów parzenia, jak i poprzez wybór jednego z zaprogramowanych przepisów na kawę. Użytkownik posiada możliwość zmiany standardowych ustawień poszczególnych przepisów oraz zaprogramowania 10 własnych przepisów na kawę (Moja Kawa). System OneTouch Spumatore Duo pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować kawy mleczne jak np. Cappuccino czy Latte, pobrać gorące mleko lub mleczną piankę. Specyfikacja produktu Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 858 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230 V Moc 1465 W Ciśnienie 15 barów Młynek Stożkowy z hartowanej stali Pojemność zbiornika na wodę 1,8 l Pojemność zasobnika na kawę ziarnistą 250 g Wybór mocy kawy Tak 5-stopniowy Regulacja temperatury kawy Tak 3-stopniowa Regulacja objętości zaparzanej kawy Tak 20 - 240 ml Regulacja stopnia zmielenia Tak Programowanie… więcej »
Dodano: 2017-08-03
NivonaCena: 4699 zł

Waga:11
00:kg
Wysokość:330 mm
Szerokość:240 mm
Długość:480 mm
Rodzaj:ciśnieniowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:1465 W
Pojemność:2 l
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Ciśnieniowy ekspres do kawy Nivona 848 + pojemnik na mleko 848

 Ciśnieniowy ekspres do kawy Nivona 848 + pojemnik na mleko 848

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 848 Ekspres posiada obudowę w czarnym kolorze z aluminiowym frontem i eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny wyświetlacz TFT, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Dzięki modułowi Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji możliwe jest zmienianie ustawień i zaparzanie kawy za pomocą telefonu.Dodatkowym atutem jest dwukolorowe podświetlenie filiżanek, które włącza się podczas zaparzania kawy. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren.Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki, dzięki czemu bez trudu przygotujesz kawę w swojej ulubionej filiżance.Z tyłu ekspresu umieszczono rolki transportowe, które ułatwią jego przesunięcie. W zestawie znajduje się pojemnik na mleko, który można przechowywać w lodówce. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi ekspres pozwala użytkownikowi na łatwe sterowanie parametrami parzenia takimi jak moc i ilość naparu. Kawa może zostać przygotowana zarówno poprzez każdorazowe ustawianie parametrów parzenia, jak i poprzez wybór jednego z zaprogramowanych przepisów na kawę. Użytkownik posiada możliwość zmiany standardowych ustawień poszczególnych przepisów oraz zaprogramowania 10 własnych przepisów na kawę (Moja Kawa). System OneTouch Spumatore Duo pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować kawy mleczne jak np. Cappuccino czy Latte, pobrać gorące mleko lub mleczną piankę. Specyfikacja produktu Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 848 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230 V Moc 1465 W Ciśnienie 15 barów Młynek Stożkowy z hartowanej stali Pojemność zbiornika na wodę 1,8 l Pojemność zasobnika na kawę ziarnistą 250 g Wybór mocy kawy Tak 5-stopniowy Regulacja temperatury kawy Tak 3-stopniowa Regulacja objętości zaparzanej kawy Tak 20 - 240 ml Regulacja stopnia zmielenia… więcej »
Dodano: 2017-08-03
NivonaCena: 4199 zł

Waga:11
00:kg
Wysokość:330 mm
Szerokość:240 mm
Długość:480 mm
Rodzaj:ciśnieniowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:1465 W
Pojemność:2 l
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 838 838

 Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 838 838

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 838 Ekspres posiada obudowę w czarnym kolorze z czarnym frontem i eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny wyświetlacz TFT, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Dzięki modułowi Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji możliwe jest zmienianie ustawień i zaparzanie kawy za pomocą telefonu.Dodatkowym atutem jest dwukolorowe podświetlenie filiżanek, które włącza się podczas zaparzania kawy. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren.Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki, dzięki czemu bez trudu przygotujesz kawę w swojej ulubionej filiżance.Z tyłu ekspresu umieszczono rolki transportowe, które ułatwią jego przesunięcie. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi ekspres pozwala użytkownikowi na łatwe sterowanie parametrami parzenia takimi jak moc i ilość naparu. Kawa może zostać przygotowana zarówno poprzez każdorazowe ustawianie parametrów parzenia, jak i poprzez wybór jednego z zaprogramowanych przepisów na kawę. Użytkownik posiada możliwość zmiany standardowych ustawień poszczególnych przepisów oraz zaprogramowania 10 własnych przepisów na kawę (Moja Kawa). System OneTouch Spumatore pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować kawy mleczne jak np. Cappuccino czy Latte, pobrać gorące mleko lub mleczną piankę. Specyfikacja produktu Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 838 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230 V Moc 1465 W Ciśnienie 15 barów Młynek Stożkowy z hartowanej stali Pojemność zbiornika na wodę 1,8 l Pojemność zasobnika na kawę ziarnistą 250 g Wybór mocy kawy Tak 5-stopniowy Regulacja temperatury kawy Tak 3-stopniowa Regulacja objętości zaparzanej kawy Tak 20 - 240 ml Regulacja stopnia zmielenia Tak Programowanie przepisów na kawę Tak Funkcja Moja Kawa Tak (10 przepisów) Funkcja… więcej »
Dodano: 2017-08-03
NivonaCena: 3999 zł

Waga:11
00:kg
Wysokość:330 mm
Szerokość:240 mm
Długość:480 mm
Rodzaj:ciśnieniowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:1465 W
Pojemność:2 l
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Automatyczny ekspres do kawy Nivona 788 + pojemnik na mleko 788

 Automatyczny ekspres do kawy Nivona 788 + pojemnik na mleko 788

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 788 + pojemnik Ekspres posiada obudowę w czarnym kolorze z czarnym frontem i eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny wyświetlacz TFT, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Dzięki modułowi Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji możliwe jest zmienianie ustawień i zaparzanie kawy za pomocą telefonu. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności aż 2,2 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren. Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki, dzięki czemu bez trudu przygotujesz kawę w swojej ulubionej filiżance. W zestawie znajduje się pojemnik ze stali nierdzewnej, w którym można schładzać mleko. System Aroma Balance, dzięki zmianie czasu i natężenia przepływu gorącej wody przez zmielone ziarna kawy, umożliwia uzyskanie napojów o różnym bukiecie smakowym. Można wybrać jeden z 3 profili aromatu: dynamiczny, stały i intensywny. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi ekspres pozwala użytkownikowi na łatwe sterowanie parametrami parzenia takimi jak moc, profil aromatu czy ilość naparu. Kawa może zostać przygotowana zarówno poprzez każdorazowe ustawianie parametrów parzenia, jak i poprzez wybór jednego z zaprogramowanych przepisów na kawę. Użytkownik posiada możliwość zmiany standardowych ustawień poszczególnych przepisów oraz zaprogramowania własnych przepisów na kawę (Moja Kawa). System OneTouch Spumatore pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować kawy mleczne jak np. Cappuccino czy Latte, pobrać gorące mleko lub mleczną piankę. Specyfikacja produktu Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 788 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230 V Moc 1455 W Ciśnienie 15 barów Młynek Stożkowy z hartowanej stali Pojemność zbiornika na wodę 2,2 l Pojemność zasobnika na kawę ziarnistą 250 g System Aroma Balance Tak… więcej »
Dodano: 2017-07-26
NivonaCena: 3499 zł

Waga:11
00:kg
Wysokość:340 mm
Szerokość:240 mm
Długość:460 mm
Rodzaj:ciśnieniowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:1455 W
Pojemność:2 l
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Ciśnieniowy automatyczny ekspres Nivona CafeRomatica 778 778

 Ciśnieniowy automatyczny ekspres Nivona CafeRomatica 778 778

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 778 biały Ekspres posiada obudowę w czarnym kolorze z białym frontem i eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny wyświetlacz TFT, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Dzięki modułowi Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji możliwe jest zmienianie ustawień i zaparzanie kawy za pomocą telefonu. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności aż 2,2 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren. Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki, dzięki czemu bez trudu przygotujesz kawę w swojej ulubionej filiżance. System Aroma Balance, dzięki zmianie czasu i natężenia przepływu gorącej wody przez zmielone ziarna kawy, umożliwia uzyskanie napojów o różnym bukiecie smakowym. Można wybrać jeden z 3 profili aromatu: dynamiczny, stały i intensywny. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi ekspres pozwala użytkownikowi na łatwe sterowanie parametrami parzenia takimi jak moc, profil aromatu czy ilość naparu. Kawa może zostać przygotowana zarówno poprzez każdorazowe ustawianie parametrów parzenia, jak i poprzez wybór jednego z zaprogramowanych przepisów na kawę. Użytkownik posiada możliwość zmiany standardowych ustawień poszczególnych przepisów oraz zaprogramowania własnego przepisu na kawę (Moja Kawa). System OneTouch Spumatore pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować kawy mleczne jak np. Cappuccino czy Latte, pobrać gorące mleko lub mleczną piankę. Specyfikacja produktu Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 778 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230 V Moc 1455 W Ciśnienie 15 barów Młynek Stożkowy z hartowanej stali Pojemność zbiornika na wodę 2,2 l Pojemność zasobnika na kawę ziarnistą 250 g System Aroma Balance Tak 3 profile Wybór mocy kawy Tak 5-stopniowy Regulacja temperatury kawy Tak 3-stopniowa Regulacja objętości… więcej »
Dodano: 2017-07-26
NivonaCena: 3199 zł

Waga:11
00:kg
Wysokość:340 mm
Szerokość:240 mm
Długość:460 mm
Rodzaj:ciśnieniowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:1455 W
Pojemność:2 l
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Ciśnieniowy ekspres do kawy Nivona 768 Automat 768

 Ciśnieniowy ekspres do kawy Nivona 768 Automat 768

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 768 szary Ekspres posiada obudowę w czarnym kolorze z szarym frontem i eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny wyświetlacz TFT, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Dzięki modułowi Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji możliwe jest zmienianie ustawień i zaparzanie kawy za pomocą telefonu. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności aż 2,2 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren. Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki, dzięki czemu bez trudu przygotujesz kawę w swojej ulubionej filiżance. System Aroma Balance, dzięki zmianie czasu i natężenia przepływu gorącej wody przez zmielone ziarna kawy, umożliwia uzyskanie napojów o różnym bukiecie smakowym. Można wybrać jeden z 3 profili aromatu: dynamiczny, stały i intensywny. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi ekspres pozwala użytkownikowi na łatwe sterowanie parametrami parzenia takimi jak moc, profil aromatu czy ilość naparu. Kawa może zostać przygotowana zarówno poprzez każdorazowe ustawianie parametrów parzenia, jak i poprzez wybór jednego z zaprogramowanych przepisów na kawę. Użytkownik posiada możliwość zmiany standardowych ustawień poszczególnych przepisów oraz zaprogramowania indywidualnego przepisu na kawę (Moja Kawa). System OneTouch Spumatore pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować kawy mleczne jak np. Cappuccino czy Latte, pobrać gorące mleko lub mleczną piankę. Specyfikacja produktu Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 768 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230 V Moc 1455 W Ciśnienie 15 barów Młynek Stożkowy z hartowanej stali Pojemność zbiornika na wodę 2,2 l Pojemność zasobnika na kawę ziarnistą 250 g System Aroma Balance Tak 3 profile Wybór mocy kawy Tak 5-stopniowy Regulacja temperatury kawy Tak 3-stopniowa Regulacja objętości… więcej »
Dodano: 2017-07-26
NivonaCena: 3199 zł

Waga:11
00:kg
Wysokość:340 mm
Szerokość:240 mm
Długość:460 mm
Rodzaj:ciśnieniowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:1455 W
Pojemność:2 l
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Nivona CafeRomantica 758 ekspres automatyczny do kawy 758

 Nivona CafeRomantica 758 ekspres automatyczny do kawy 758

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 758 czarny Ekspres posiada obudowę w czarnym kolorze z czarnym matowym frontem i eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny wyświetlacz TFT, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Dzięki modułowi Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji możliwe jest zmienianie ustawień i zaparzanie kawy za pomocą telefonu. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności aż 2,2 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren. Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki, dzięki czemu bez trudu przygotujesz kawę w swojej ulubionej filiżance. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi ekspres pozwala użytkownikowi na łatwe sterowanie parametrami parzenia takimi jak moc czy ilość naparu. Kawa może zostać przygotowana zarówno poprzez każdorazowe ustawianie parametrów parzenia, jak i poprzez wybór jednego z zaprogramowanych przepisów na kawę. Użytkownik posiada możliwość zmiany standardowych ustawień poszczególnych przepisów, aby jeszcze lepiej dostosować urządzenie do własnych preferencji. Możliwe jest także zaprogramowanie indywidualnego przepisu na kawę (Moja Kawa). System OneTouch Spumatore pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować kawy mleczne jak np. Cappuccino czy Latte, pobrać gorące mleko lub mleczną piankę. Specyfikacja produktu Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 758 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230 V Moc 1455 W Ciśnienie 15 barów Młynek Stożkowy z hartowanej stali Pojemność zbiornika na wodę 2,2 l Pojemność zasobnika na kawę ziarnistą 250 g Wybór mocy kawy Tak 3-stopniowy Regulacja temperatury kawy Tak 3-stopniowa Regulacja objętości zaparzanej kawy Tak 20 - 240 ml Regulowana wysokość wylewki kawy Tak (max 14 cm) Regulacja stopnia zmielenia Tak Programowanie przepisów na kawę Tak Funkcja Moja Kawa Tak Funkcja OneTouch… więcej »
Dodano: 2017-07-26
NivonaCena: 2999 zł

Waga:11
00:kg
Wysokość:340 mm
Szerokość:240 mm
Długość:460 mm
Rodzaj:ciśnieniowy
Okres gwarancji:24 miesiące
Moc:1455 W
Pojemność:2 l
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Ekspres do kawy Nivona 656 automatyczny + pojemnik na mleko CafeRomatica 656

 Ekspres do kawy Nivona 656 automatyczny + pojemnik na mleko CafeRomatica 656

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 656 czarny Ekspres posiada obudowę w czarnym kolorze z aluminiowym frontem i eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny panel sterowania z piktogramowym wyświetlaczem, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności aż 2,2 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie). Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren. Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki, dzięki czemu bez trudu przygotujesz kawę w swojej ulubionej filiżance. Ekspres wyposażony został w przezroczysty pojemnik na mleko, który można przechowywać w lodówce. Ekspres wyposażony został w innowacyjny system Aromatica z pompą o ciśnieniu 15 bar, który pozwala wydobyć z ziaren głębię aromatu i smaku. Urządzenie pozwala na przygotowanie 1 bądź 2 filiżanek kawy jednocześnie zarówno z kawy ziarnistej, jak i mielonej. Urządzenie pozwala użytkownikowi na kontrolę procesu zaparzania kawy. Można wybrać moc naparu od słabego (7 g kawy dla pysznego Cappuccino) przez normalny (9 g kawy dla aromatycznego Caffe Crema) do mocnego (11g kawy dla pobudzającego Espresso). Pokrętło ilości zaparzanej kawy pozwala na dostosowanie objętości otrzymywanego naparu do upodobań użytkownika(od 20 do 240 ml). System Spumatore pozwala w sposób łatwy i szybki przygotować spienione mleko do kaw mlecznych jak np. Cappuccino czy Latte. Wystarczy umieścić wężyk w pojemniku lub kartonie z mlekiem i przekręcić pokrętło wyboru pary, a do filiżanki zacznie lecieć pyszna mleczna pianka. Specyfikacja: Artykuł Automatyczny ekspres do kawy NIVONA Model CafeRomatica 656 Stan artykułu Nowy Zasilanie 230 V Moc 1455 W Ciśnienie 15 barów Młynek Stożkowy z hartowanej stali Pojemność zbiornika na wodę 2,2 l Pojemność zasobnika na… więcej »
Dodano: 2017-06-07
NivonaCena: 2199 zł

Waga:10
00:kg
Rodzaj:ciśnieniowy
Moc:1455 W
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Automatyczny ekspres do kawy ze spieniaczem do mleka Nivona 646 CafeRomatica 646

 Automatyczny ekspres do kawy ze spieniaczem do mleka Nivona 646 CafeRomatica 646

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 646 czarny Automatyczny ekspres do kawy CafeRomatica 646 to prosty, ale zarazem wszechstronny model, który pozwoli nam przygotować zarówno pobudzające Espresso, aromatyczną Caffe Crema czy delikatne Cappuccino. Prezentowany ekspres sprawdzi się idealnie w warunkach domowych oraz biurach. Urządzenie posiada certyfikat zgodności CE - potrzebny dla sanepidu. Ekspres posiada obudowę o czarnym kolorze z eleganckimi chromowanymi detalami. Wyposażony został w czytelny panel sterowania z piktogramowym wyświetlaczem, który w prosty sposób informuje użytkownika zarówno o parametrach procesu zaparzania kawy, jak i o konieczności wykonania czyszczenia, odkamieniania czy wymiany filtra. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności aż 2,2 litra. Można go łatwo wyjąć, napełnić wodą a następnie włożyć do urządzenia, bez bałaganu i rozlewania. W zbiorniku można zamontować filtr węglowy CLARIS (w zestawie), który uzdatni wodę. Ekspres wyposażony został w wyjątkowo cichy młynek stożkowy z hartowanej stali, który umożliwia bezstopniową regulację grubości mielenia ziaren. Urządzenie posiada regulację wysokości wylewki, dzięki czemu bez trudu przygotujesz kawę w swojej ulubionej filiżance. Ekspres wyposażony został w innowacyjny system Aromatica z pompą o ciśnieniu 15 bar, który pozwala wydobyć z ziaren głębię aromatu i smaku. Urządzenie pozwala na przygotowanie 1 bądź 2 filiżanek kawy jednocześnie zarówno z kawy ziarnistej, jak i mielonej. Urządzenie pozwala użytkownikowi na kontrolę procesu zaparzania kawy. Można wybrać moc naparu od słabego (7 g kawy dla pysznego Cappuccino) przez normalny (9 g kawy dla aromatycznego Caffe Crema) do mocnego (11g kawy dla pobudzającego Espresso). Pokrętło ilości zaparzanej kawy pozwala na dostosowanie objętości otrzymywanego naparu do upodobań użytkownika (od 20 do 240 ml). System Spumatore pozwala w sposób łatwy i szybki przygotować spienione mleko do kaw mlecznych jak np. Cappuccino czy Latte. Wystarczy umieścić wężyk w pojemniku lub kartonie z mlekiem i przekręcić pokrętło wyboru pary, a do filiżanki zacznie lecieć pyszna mleczna pianka. Specyfikacja produktu Artykuł… więcej »
Dodano: 2017-06-07
NivonaCena: 1999 zł

Waga:10
00:kg
Rodzaj:ciśnieniowy
Moc:1455 W
Ciśnienie:15 bar
Wbudowany młynek:tak
Wyświetlacz:tak

Tabletki odwapniające do ekspresów TZ60002 (6szt)

 Tabletki odwapniające do ekspresów TZ60002 (6szt)

Tabletki odkamieniające TCZ6002. Skutecznie usuwają osad wapienny, kamień, rdzę. Oczyszczają ekspres z pozostałości po kawie oraz mleku. Regularne odkamienianie gwarantuje dłuższy okres sprawności urządzenia Pasuje do ekspresów: Bosch Siemens Gaggenau Neff Zastosowanie : Stosowanie w przypadku urządzeń z programem odkamieniania. W osobnym naczyniu rozpuścić dwie tabletki do odkamieniania, pozostawic je na 5 minut w 0,5 litra wody. Uzyskanym roztworem do odkamianiania zapełnić zbiornik na wodę i w razie potrzeby uzupełnić do oznaczenia wodą. Przestrzegać zaleceń zawartych w instrukcji obsługi urządzenia. Stosowanie w przypadku urządzeń bez programu odkamieniania. Przy normalnym stopniu zakamieniania rozpuścić jedną tabletkę w 0,5 litra wody, przy dużym stopniu zakamienienia użyć 2 tabletek. Wlać roztwór do zbiornika na wodę ekspresu. Włączyć urządzenie i podgrząć lub przepuścić roztwór przez dyszę ekspresu, nie dopuszczając do wykipienia. Następnie 3 razy dokładnie wypłukać zbiornik czystą wodą. Uwaga : Nie używać do okamieniania urządzeń ocynkowanych lub emaliowanych, z wyjątkiem urządzeń pokrytych emalią odporną na działanie kwasów. Odkamienianie należy przeprowadzać zgodnie ze wskazówkami podanymi w instrukcji urządzenia. Należy również dawkować tabletki zgodnie z zaleceniami. Nazewnictwo - nr produktu Artykuł dawniej występował pod nr produktu: 310967 lub 00310967 Obecnie stary numer został zastapiony nowym : 311556 lub 00311556 Alternatywne oznaczenia: TCZ6002, TCZ60002 https://www.dyzio.pl/rolki/filtry-i-mycie-ekspresow-do-kawy/8658-tabletki-odwapniajace-do-ekspresow-tz60002-6szt.html więcej »
Dodano: 2012-10-18
Bosh SiemensCena: 27.5 zł

Zaparzacz do kawy przelewowy ekspres dzbanek 1,8L Hendi H208793

 Zaparzacz do kawy przelewowy ekspres dzbanek 1,8L Hendi H208793

Zaparzacz przelewowy do kawy Zaparzacz przelewowy do kawy marki Hendi o pojemności 1,8 l doskonale sprawdzi się w małej i dużej gastronomii, hotelach i firmach kartingowych. Dzięki prostej obsłudze będzie idealnym wyposażeniem Państwa biura i firmy. Obudowa zaparzacza wykonana została ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ekspres jest odporny na korozję i łatwy w czyszczeniu. Pojemnik na filtr wykonano z polipropylenu Wydajna grzałka o mocy 2060 W pozwala na przygotowanie dzbanka kawy (1,8L) w 5 min. W zestawie znajdują się dwa szklane dzbanki o pojemność 1,8L każdy oraz 50 filtrów. Do zaparzacza pasują filtry HENDI 250 mm (H208656) dostępne w naszej ofercie. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Zaparzacz przelewowy do kawy Nr katalogowy: H208793 Zasilanie: 230 V Moc: 2060 W Temperatura zaparzania: 93-96 °C Pojemność dzbanka: 1,8L Ilość dzbanków: 1 Wymiary urządzenia (DxSxW): 205x400x455mm Waga urządzenia: 8 kg Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-10-25
HENDICena: 650 zł

Ekspresy do kawy Saeco

 Ekspresy do kawy Saeco

W ofercie posiadamy profesjonalne ekspresy do kawy marki Saeco. Proponujemy małe ekspresy dla biura i domu oraz duże ekspresy dla biura i gastronomii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-06-21
SAECO

Automatyczny ekspres do kawy Incanto po przeglądzie, z małą ilością parzonych kaw

Automatyczny ekspres do kawy Incanto po przeglądzie, z małą ilością parzonych kaw

Saeco incanto Ten ekspres nadaje się do użytku domowego, małych biur lub małych cukierni. Wizualnie posiada mało śladów zużycia, prawie jak nowy. Nie było nim zrobionych dużo kaw. Relatywnie prosty w obsłudze. Z wyjmowanym zaparzaczem w celu lepszej higieny. Raz nastawiona moc kawy jest zapamiętana. Posiada obrotowy talerz. Do kawy ziarnistej jak i zmielonej (sypanej). Ma też dyszę parową do ubijania pianki cappuccino lub latte macchiato DANE TECHNICZNE czas rozgrzewania około 2 min ciśnienie pompy (bar) 15 wyjmowany zbiornik na wodę programowanie twardości wody funkcja parzenia wstępnego bojler aluminiowy typu J moc (w) 1250 młynek stożkowy z manualną regulacją wielkości mielenia automatyczny program odkamieniania regulowana wysokość wylotu kawy dla małych i dużych kubków Zapraszamy do wypróbowania go osobiście w Rybiku. więcej »
Dodano: 2016-06-01
SAECOCena: 450 zł

Filtr wody do ekspresu

 Filtr wody do ekspresu

Oferujemy filtry wody do ekspresów wszystkich marek. Filtry można regenerować, wymieniając ich zawartość. Zadbaj o pyszny smak kawy za bardzo małe pieniądze. ZEFEL.PL więcej »
Dodano: 2016-04-30
Brak danychCena: 8 zł

Ekspresy do kawy Saeco

 Ekspresy do kawy Saeco

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ekspresy ciśnieniowe takich firm jak Saeco, Philips, Lavazza. Do zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Posiadamy ekspresy, które idealnie sprawdzą się w domowych warunkach oraz profesjonalne ekspresy przeznaczone do biur i punktów gastronomicznych. Zapraszamy do współpracy! więcej »
Dodano: 2015-06-12
SAECO

EKSPRES CIŚNIENIOWY ENA 9 micro

 EKSPRES CIŚNIENIOWY ENA 9 micro

Najmniejszy, w pełni automatyczny ekspres do kawy ENA Micro 9 oferuje wszystkim koneserom kawy nieograniczoną przyjemność nawet tam, gdzie ograniczona jest ilość miejsca. dł. x wys. x szer.: 23 x 32,3 x 44,5 cm Prosta obsługa Obsługa jest tak łatwa, że można ją streścić w dwoch słowach: naciśnij przycisk – rozkoszuj się. Łatwo zrozumiałe symbole i ergonomicznie rozmieszczone przyciski prowadzą prosto do celu. więcej »
Dodano: 2015-04-10
JuraCena: 3990 zł

EKSPRES CIŚNIENIOWY F8

 EKSPRES CIŚNIENIOWY F8

Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz daje możliwość zaprogramowania czterech ulubionych kaw na ekranie startowym, co sprawia, ze możemy delektować się swoją ulubioną kawą na okrągło. Innowacyjny młynek Aroma + sprawia, że nie sposób się oprzeć zarówno dużej kawie na śniadanie, jak i kawie espresso o intensywnym smaku, klasycznej café crème czy modnej kawie latte macchiato. Mieli świeżą kawę ziarnistą dwa razy szybciej, zawsze uwalniając eksplozję niezwykłych, kawowych aromatów. więcej »
Dodano: 2015-04-10
JuraCena: 5290 zł